Znaleziono 0 artykułów
26.07.2023

W modzie padł ostatni bastion. Victoria Beckham z dumą nosi crocsy

26.07.2023
(Fot. Getty Images)

Najpierw zarzekała się, że nigdy nie zrezygnuje ze szpilek. Później, gdy dostała gumowe chodaki ze współpracy Justina Biebera z marką Crocs, odparła, że prędzej umrze, niż komukolwiek się w nich pokaże. Dziś Victoria Beckham z wrodzonym szykiem nosi masywne crocsy.

Victoria Beckham ma w sobie coś z kolekcjonerki. Była Posh Spice z podobną pieczołowitością podchodzi do swojego ekskluzywnego zbioru torebek Birkin od Hermèsa (w 2009 r. „The Guardian” oszacował, że brytyjska projektantka ma ich około 100), charakterystycznych dla niej spodni z rozszerzanymi nogawkami, a także butów.

Do niedawna w jej przepastnych garderobach prym wiodły szpilki (choć ich kształt, zbudowany wokół niebotycznie wysokiego obcasa, lepiej opisuje włoskie słowo stiletto, oznaczające sztylet). Od czasu do czasu przewijały się sandały na masywnych podeszwach, ale jak udowadnia zdjęcie opublikowane przez Beckham na Instagramie 25 lipca, gwiazda przystąpiła właśnie do poszerzania swojej kolekcji o… crocsy.

(Fot. Instagram/@victoriabeckham)

Jak nosić crocsy z klasą?

Na fotografii gwiazda pozuje na tle zazielenionego bujną roślinnością wieżowca. Ma subtelny, podbijający opaleniznę makijaż, gładko zaczesane włosy i delikatną biżuterię. Z jej czarnej stylizacji, zbudowanej z dopasowanego podkoszulka i lnianej spódnicy, wybija się jeden szczegół – intensywnie żółte, gumowe chodaki napompowane do gigantycznych rozmiarów i opatrzone znajomym logo z wizerunkiem kreskówkowego krokodyla. Jak dowiodło internetowe śledztwo użytkowników Instagrama, ekscentryczne buty pochodzą ze współpracy kolektywu MSCHF z marką Corcs. Ich projekt oparto na kształcie wiralowych Big Red Boots, a następnie zabarwiono crocsowymi żółcieniami i dodano charakterystyczne dziurki pokrywające cholewkę.

(Fot. materiały prasowe/MSCHF)

Czy gigantyczne buty marki Crocs mają szansę stać się przebojem lata 2023?

Dotąd w szafie Victorii były jedne gumowe chodaki – sprezentowane jej przez Justina Biebera z okazji premiery współpracy piosenkarza z marką Crocs. Wówczas Beckham zapowiedziała, że „prędzej umrze, niż je kiedykolwiek założy”. A buty? Wyprzedały się w niecałe dwie godziny. Te uznane przez Posh Spice – duże, żółte crocsy – tym prędzej znajdą swoich nabywców.

Zobacz także

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. W modzie padł ostatni bastion. Victoria Beckham z dumą nosi crocsy
Proszę czekać..
Zamknij