Znaleziono 0 artykułów
24.05.2024

Baletowe wykształcenie Margaret Qualley przemówiło na premierze „Rodzajów życzliwości”

24.05.2024
Fot. Greg Williams

Margaret Qualley zaszczyciła swoją obecnością Festiwal Filmowy w Cannes, pojawiając się w Croisette w looku, który przypomniał wszystkim, że aktorka całe życie trenowała balet. Margaret Qualley dołączyła do koleżanek i kolegów z planu, między innymi Emmy StoneHunter Schafer, Jesse’ego Plemonsa i Joego Alwyna, podczas premiery ich filmu „Rodzaje życzliwości”, w reżyserii Yorgosa Lanthimosa.

– Czuję ogromną wdzięczność za to, że jestem tu, w Cannes, w towarzystwie tak wspaniałej obsady – mówi Qualley w rozmowie z „Vogue’iem”. – To, że nasz film bierze udział w konkursie, jest niesamowicie ekscytujące. Z tej okazji ambasadorka Chanel zwróciła się z prośbą o pomoc w znalezieniu odpowiedniego looku do samej Virginie Viard.

Fot. Getty Images, Spotlight/ Launchmetrics

Margaret Qualley w kreacji haute couture Chanel z pokazu na wiosnę 2024 inspirowanego baletem

Historia zdaje się zataczać krąg, gdyż Qualley ma na sobie projekt z baletowego pokazu haute couture Chanel na wiosnę 2024, który osobiście otwierała. Jednak nie należało się spodziewać, że założy tę samą kreację po raz drugi – Qualley zamieniła look nr 1 na look nr 54. – Tę suknię zobaczyłam po raz pierwszy na pięknym pokazie haute couture w Paryżu – mówi o zwiewnej kreacji w odcieniu puent noszonych zwykle przez baletnice, o drapowanej, dopasowanej górze i obniżonej talii. – To moja ulubiona kolekcja wszech czasów. Virginie przygotowała pokaz couture inspirowany baletem, który był absolutnie niesamowity. Ja i moja stylistka Patricia Villirillo byłyśmy zachwycone przede wszystkim tą suknią. Makijażysta Tyron Machhausen był autorem różanego beauty looku Qualley, który stanowił dopełnienie jej sukni w słodkim różowym odcieniu.

Podczas szukania odpowiedniej stylizacji na premierę swojego filmu, aktorka nie była wybredna. Tylko jedna rzecz nie podlegała dyskusji: sukienka musiała pasować jej jak ulał. – Według mnie najważniejsze jest to, jak coś na mnie leży. Dlatego tak niesamowicie jest ubierać się w projekty couture, ponieważ wszystkie są idealnie dopasowane do konkretnego ciała. Zazwyczaj wybieram po prostu to, co najlepiej na mnie leży – mówi. Swoją stylizację spersonalizowała za pomocą biżuterii haute couture, dodając do swojego marzycielskiego looku opaskę na głowę z motywem gwiazd i kolczyki przypominające konstelacje.

Premiera „Rodzajów życzliwości” z Margaret Qualley

Festiwal w Cannes to dla Qualley początek trasy promocyjnej „Rodzajów życzliwości”, drugiego projektu, który tworzyła we współpracy z Lanthimosem, a który trafi do kin 21 czerwca. – Bardzo chciałabym powiedzieć ci, czego się spodziewać, czyli byś nie spodziewała się niczego – kokietuje. Co gwiazda będzie robiła w pozostałym wolnym czasie w Cannes? – Jakim wolnym czasie? – pyta retorycznie aktorka.

Zobaczcie kulisy przygotowań Margaret Qualley do premiery „Rodzajów życzliwości” w Cannes.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Hannah Jackson
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Baletowe wykształcenie Margaret Qualley przemówiło na premierze „Rodzajów życzliwości”
Proszę czekać..
Zamknij