Znaleziono 0 artykułów
08.12.2021

Jak Claudia Schiffer przygotowuje się do wyjścia na czerwony dywan?

08.12.2021
Fot. Cloudy Productions Limited

Supermodelka Claudia Schiffer pokazała kulisy przygotowań do wyjścia na czerwony dywan w sukni będącej zapowiedzią kolekcji Pre-Fall 2022 marki Balmian.

Claudia Schiffer jako niekwestionowana supermodelka jest na szczycie od przeszło trzech dekad. Odkąd została odkryta w 1987 roku w nocnym klubie w Düsseldorfie, urodzona w Niemczech gwiazda przeszła po najważniejszych wybiegach, jakie można sobie wyobrazić, była twarzą niezliczonych kampanii i okładek „Vogue’a”, a na niezliczonej wręcz liczbie czerwonych dywanów zaprezentowała najbardziej luksusowe stylizacje. Ostatnia z jej oszałamiających kreacji? Wspaniale zdobiona suknia od Balmain, którą włożyła na premierę „King’s Man: Pierwsza misja”. Przedstawiamy kulisy przygotowań Claudii Schiffer do wyjścia na czerwony dywan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Balmain (@balmain)

Podczas londyńskiej premiery wyreżyserowanego przez jej męża Matthewa Vaughana filmu „King’s Man: Pierwsza misja”, którego jest on także producentem wykonawczym, 51-letnia modelka miała na sobie wspaniałą kreację stworzoną specjalnie dla niej przez dyrektora kreatywnego domu mody Balmain Oliviera Rousteinga. Podkreślająca sylwetkę suknia do ziemi była ozdobiona perłowymi koralikami i kruczoczarnymi kryształkami. Supermodelka dodała do niej minitorebkę z tym samym motywem i spiczaste sandałki z odkrytą piętą.

Suknia Claudii była pierwszą zapowiedzią nadchodzącej kolekcji Balmain Pre-Fall 2022. – Olivier zaprojektował dla mnie tę szytą na miarę suknię, która jest inspirowana motywami z kolekcji Pre-Fall 2022. To piękno ponadczasowych ozdób, przepych Francji i obsesja Oliviera na punkcie historii – mówiła supermodelka o lśniącej sukni z gorsetem.

Jak supermodelka podsumowuje wizję Balmain realizowaną przez Rousteinga, który prywatnie jest jej wieloletnim przyjacielem? – Jest bezkompromisowy – mówi Schiffer. – Jego projekty są świeże, zmysłowe i indywidualne. Odkrył markę na nowo, stworzył leksykon projektów i uwzględnił przy tym pełne życia, nowoczesne kobiety. Wspaniale jest widzieć Oliviera, który ma zaledwie 36 lat, jak rośnie w siłę, prowadząc Balmain już od dekady – zaznacza supermodelka. 

Przedstawiamy kulisy przygotowań Claudii Schiffer do premiery, które pokazała brytyjskiej redakcji „Vogue’a”.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Piękno wymaga wcześniejszego planowania. Stylizacja włosów to dzieło Anny Cofone, makijaż wykonał Alex Babsky, a stylizację paznokci – Toni Bill.

– Uwielbiam rytuał przygotowania się do wyjścia na czerwony dywan i emocje, jakie niesie. Moja zasada numer jeden to czuć się w 100 procentach pewnie i komfortowo w tym, co noszę – mówi Schiffer.

– To suknia, która naprawdę nie wymaga wielu dodatków. Chciałabym, żeby sama przemówiła – wyjaśnia supermodelka.

Wygląda świetliście i mieni się w ruchu.

Claudia jest pierwszą osobą, która zakłada projekt z niepokazywanej jeszcze kolekcji Balmain. – To wielki zaszczyt. Dzięki temu wydarzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane – podkreśla.

Tył sukienki jest równie wyjątkowy jak przód.

Robiąc to, co supermodelka potrafi najlepiej: być glamour. Całość stylizowała Lucie McCullin.

Rysunek supermodelki w ostatecznej stylizacji wykonany przez zespół Balmain.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij