Znaleziono 0 artykułów
22.08.2022

Espadryle: Ulubione letnie buty królowej Letycji

22.08.2022
(Fot. Getty Images)

Zawsze szykowna oraz na czasie – i w klasycznych sukienkach od projektanta, i modelach z sieciówki, i w szpilkach, i – jak coraz częściej – kiedy rezygnuje z obcasów. Ulubione letnie buty królowej Letycji? Espadryle.

Koronowane głowy także potrzebują wakacji. Królowa Letycja 11 sierpnia 2022 r. wybrała się z rodziną na spacer poPalmie, stolicy Majorki. Towarzyszyli jej mąż, król Hiszpanii Filip VI, i ich dwie nastoletnie córki: księżna Eleonora i infantka Zofia. Monarchini po raz kolejny udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu, niezależnie od okazji. Nie tylko włożyła letnie wygodne buty – to także ulubiony model księżnej Kate, lecz także znalazła do nich idealne szorty.

Pomysł królowej Letycji na casualowe buty? Para białych espadryli z podeszwą z juty. To naturalny wybór dla hiszpańskiej królowej, biorąc pod uwagę, że to obuwie, które pochodzi z jej kraju. Ten wygodny model należy do ulubionych także innych członkiń rodzin królewskich, m.in. Kate Middleton, która często nosi espadryle, takich marek jak Castañer i LK Bennett.

Królowa Letycja uzupełniła stylizację prążkowanymi szortami z paskiem marki Pimkie, zachowując równowagę pomiędzy wygodą a elegancją. Monarchini połączyła je z białą koszulą z kieszeniami i torebką Feel Mallorca Ikat.

Zestaw hiszpańskiej królowej doskonale oddaje istotę letnich stylizacji: wyglądać modnie, odrobinę nonszalancko, a jednocześnie mieć na sobie lekkie ubrania, które dają latem poczucie komfortu. Co więcej, królowa Letycja ma pewną wrodzoną zdolność: zawsze, nawet podczas zwiedzania, wygląda nienagannie. Po prostu po królewsku.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij