Znaleziono 0 artykułów
23.09.2023

Horoskop miłosny na jesienną równonoc dla wszystkich znaków zodiaku

23.09.2023
(Fot. Acielle/Style du Monde)

Jak jesienna równonoc 2023 roku wpłynie na życie miłosne? Początek sezonu sprzyja flirtom, romansom i pogłębianiu związków. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Jesień zaczyna się 23 września, czyli w równonoc jesienną. Co to dla nas oznacza? W trakcie równonocy dzień i noc trwać będą tyle samo, po 12 godzin. Zjawisko to zdarza się tylko dwa razy do roku – w marcu i wrześniu, kiedy promienie słoneczne padają równolegle do równika.

Równonoc jesienna to czas refleksji zarówno nad związkami, jak i nad poszukiwaniem drugiej połówki. W tym okresie jesteśmy skłonni do kompromisów i pragniemy znaleźć kogoś, z kim zbudujemy trwałą relację.

Ponura aura i chłodniejsze wieczory oznaczają więcej czasu spędzonego w domu w ramionach ukochanej osoby. Dzięki Słońcu w Wadze staniemy się zorientowani na relację oraz pełni pasji i entuzjazmu do nawiązywania nowych znajomości. Wkrótce znajdziemy pocieszenie, bowiem w nadchodzącym sezonie miłość będzie po naszej stronie. Sprawdźcie, co przyniesie nadchodząca równonoc dla każdego znaku zodiaku.

Baran

Tęsknisz za szaleństwem w związku i jesteś gotów podjąć nowe wyzwania, abyście wspólnie przeżyli kolejną przygodę. W ciągu dnia zapisz na kartce romantyczną intencję, jaką chciałbyś zrealizować wspólnie z swoją drugą połówką. Następnie razem podpalcie kartkę za pomocą zapałek i pozwólcie jej spłonąć. Będzie to początek manifestacji waszych pragnień, które zapewnią waszemu związkowi odrobinę słońca podczas tej ponurej jesieni.

Byk

Wybierasz się z przyjaciółmi na spotkanie? Miej oczy szeroko otwarte, bo możesz spotkać kogoś, kto rozgrzeje twoje serce. Jeśli jesteś już w związku, spodziewaj się, że twój partner może cię miło zaskoczyć i urozmaicić wasz związek.

Bliźnięta

Wykorzystaj ten czas i oddaj się miłości. Zadbaj o to, aby w twoim napiętym harmonogramie znalazł się czas na romans. Upewnij się, że odwzajemniasz uczucia, które okazuje ci druga połówka, aby nikt nie czuł się niedowartościowany. Kiedy twój partner dowie się, że kiedy jest w pobliżu, twoje serce bije szybciej, złoży ci szczere deklaracje uczuć, które niesamowicie wzmocnią waszą relację.

Rak

Twoje sny mogą się spełnić. Musisz jednak porzucić wszystkie swoje obawy i pochylić się nad swoimi uczuciami. Możesz odnaleźć szczęście, jakiego od dawna pragniesz, musisz tylko przestać ukrywać uczucia i zajrzeć w głąb siebie. Nie bój się zaangażować i zdejmij zbroję którą nosisz, aby uniknąć zranienia. Wpuść do swojego serca miłość.

Lew

Nadszedł moment, abyś porozmawiał z partnerem i wyjaśnił wszystkie nieporozumienia, które w ostatnim czasie miały miejsce. Bardzo możliwe, że tobie będzie łatwiej otworzyć się na szczerość, niż twojemu partnerowi, dlatego przejmij kontrolę i stwórz spokojną przestrzeń do rozmowy. Nie reaguj zbyt emocjonalnie, wysłuchaj swojej drugiej połówki, dzięki temu otrzymasz gwarancję, że twój partner zachowa się tak samo wobec ciebie.

Panna

Długo zastanawiałeś się nad tym, w którą stronę zmierza wasz związek. Nie bój się zadawać trudnych pytań. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, jakimi uczuciami darzy cię druga osoba. Wyłóż wszystkie karty na stół. Jest duże prawdopodobieństwo, że usłyszysz pozytywne wieści.

Waga

Twój nastrój i energia równonocy zadecydują o tym, czy poradzisz sobie z energią alfa i beta w twoim związku. Nadejście jesieni i powrót Słońca pozwolą ci przywrócić równowagę, pomiędzy dwoma skrajnymi energiami, które zawładnęły twoją relacją. W rezultacie staniesz się tym, kim od zawsze chciałeś być. W końcu obdarzysz swoją ukochaną osobę miłością, na jaką zawsze zasługiwała i zaczniesz od nowa.

Skorpion

Widok twojego partnera, który nieustannie się rozwija, rozgrzeje twoje serce. Będziesz chciał razem z nim świętować jego zwycięstwa i sukcesy, dzięki czemu utwierdzisz go w przekonaniu, jak jest dla ciebie ważny. Będzie to dobra okazja do wyznania miłości drugiej połówce. Teraz, kiedy obydwoje jesteście w tym samym punkcie, zarówno miłosnym jak i zawodowym, możecie budować związek na doskonałych fundamentach.

Strzelec

Jesteś w szczęśliwym miejscu, więc postanowiłeś zabawić się w swatkę i połączyć serca dwóch bliskich ci osób, aby tak, jak ty, mogły doświadczyć tego wspaniałego uczucia. Jesteś niczym Emma z powieści Jane Austen. Powinieneś jednak pamiętać, że twoje romantyczne intrygi mogą wywrzeć na twoich przyjaciołach niepotrzebną presję, która nie przyniesie nic dobrego. Najlepiej jest więc zaplanować swobodne spotkanie, aby mogli poznać się lepiej, nie będąc w centrum uwagi.

Koziorożec

Jesteś pracoholikiem, nic więc dziwnego, że twoja kariera będzie przeszkadzać ci w życiu osobistym. Ważne jest, abyś poświęcił więcej czasu tym, na których ci zależy. Pozwoli ci to na ustalenie priorytetów w relacjach z przyjaciółmi, rodziną i twoją sympatią. Wszystko, co powinieneś teraz zrobić, to udowodnić bliskim, że są dla ciebie ważni.

Wodnik

Pragniesz uwolnić się z partnerem od obowiązków i rutyny dnia codziennego. Powinniście rozważyć wspólną przejażdżkę za miasto, przejść się do nowej restauracji lub wyjechać na wspólne wakacje.

Ryby

Wydaje ci się, że twój partner powinien domyślać się, czego od niego oczekujesz. Ale przecież rzadko komunikujesz swoje potrzeby. W jesienną równonoc nabierzesz pewności siebie i w końcu zabierzesz głos, aby opowiedzieć o swoich uczuciach. Twoje wyzwanie zbliży was do siebie i zapoczątkuje nowy rodzaj związku.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Lisa Stardust
Proszę czekać..
Zamknij