Znaleziono 0 artykułów
01.10.2021

Inspirująca stylizacja: Kate Moss w dżinsach typu bootcut

01.10.2021
Fot. Getty Images

Podczas London Fashion Week wielką modę obserwowały wielkie gwiazdy. Celebryci tłumnie przychodzili na pokazy, a największe nazwiska przyciągnęła kolekcja Richarda Quinna na wiosnę 2022 roku . Wśród gości był Boy George, w pierwszym rzędzie zasiadła Kate Moss w dżinsach modnych w latach 2000. Nosiła je tak, jak tylko ona potrafi, co oznacza, że możemy spodziewać się powrotu do mody dżinsów typu bootcut.

Bootcut jeans to dżinsy wąskie do kolan i lekko rozszerzane na łydce. W latach 2000. gwiazdy takie jak Britney Spears i Halle Berry nosiły je z butami na obcasach na czerwonym dywanie, czasami nawet nakładając na nie sukienkę (bo czemu nie? To były lata 2000.). Aby nadać im bardziej wyrafinowany charakter, Kate Moss połączyła spodnie z aksamitnym, niebieskim blezerem, białą koszulą zapinaną na guziki i brązowymi botkami z okrągłymi czubkami. Do tego czarne aviatory i kopertówka z wężowej skóry. Jak zwykle u Moss całość była dopracowana, ale nie przesadnie wystylizowana.

Kate Moss na londyńskim Fashion Weeku pojawiła się w modnych w latach 2000. dżinsach typu bootcut. Radzimy, jak je nosić.Warto potraktować stylizację Kate Moss jako inspirację do tego, by przywrócić dżinsy w stylu retro do własnej szafy. Pamiętajmy tylko, aby łączyć je z czymś eleganckim i nowoczesnym, żeby retro nie zdominowało looku. W przeciwnym razie będziemy wyglądać jak w kapsule czasu z Y2K.

Artykuł ukazał się na Vogue.com.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij