Znaleziono 0 artykułów
23.05.2023

Królowa Letycja w sukience Victorii Beckham, którą wcześniej nosiła Kendall Jenner

23.05.2023
Fot. Getty Images

Hiszpańska królowa raz za razem udowadnia, że jest jedną z najlepiej ubranych monarchiń świata. Na wizytę w pałacu Buckingham Letycja wybrała sukienkę projektu Victorii Beckham, którą wcześniej nosiła Kendall Jenner.

Na koronację króla Karola III, która odbyła się w opactwie westminsterskim 6 maja 2023 roku, hiszpańska królowa Letycja wybrała różowy kostium od Caroliny Herrery w stylu lat 50., jednak dzień przed historyczną ceremonią postawiła na mniej formalny fason.

W pałacu Buckingham hiszpańska królowa Letycja miała na sobie projekt Victorii Beckham

Na przyjęciu dla zagranicznych dygnitarzy w pałacu Buckingham królowa Hiszpanii pojawiła się w zielonej sukience z marszczeniem od Victorii Beckham, którą na pokazie kolekcji marki na sezon wiosna–lato 2023 miała na sobie Bella Hadid. Podkreślający sylwetkę fason kreacji ma tej wiosny ogromną szansę zdetronizować wszystkie inne modele. Jako dodatki królowa Letycja dobrała do niej kopertówkę, aksamitne granatowe czółenka oraz kilka elementów biżuterii, między innymi diamentową broszkę, czym potwierdziła wielki powrót mody na te ozdoby. Na reakcję brytyjskiej projektantki nie trzeba było długo czekać. Powiedziała, że wybór hiszpańskiej królowej Letycji był dla niej „ogromnym zaszczytem”. 

Fot. Acielle/Style du Monde Fot. Getty Images

Prawdopodobnie widzieliście ten look już wcześniej. W styczniu Kendall Jenner wybrała ten sam projekt na otwarcie hotelu Atlantis The Royal w Dubaju. Muza byłej Posh Spice zdecydowała się wtedy na odważniejsze dodatki w postaci winylowych rękawiczek operowych i swoich ulubionych skórzanych butów.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Jessica Scemama
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja w sukience Victorii Beckham, którą wcześniej nosiła Kendall Jenner
Proszę czekać..
Zamknij