Znaleziono 0 artykułów
08.07.2022

Stylowe lato Kendall Jenner: Bokserki

08.07.2022
(Fot. Getty Images)

Lato rozpoczęło się na dobre, a trend na odsłanianie nóg widoczny był już w pokazach na wiosnę 2022. W tym sezonie, dzięki takim domom mody jak Dior, Balenciaga, Tom Ford czy Valentino, bokserki zyskały twist rodem z haute couture. I choć niektórym mogą się kojarzyć raczej ze strojem domowym, to it-girls udowadniają, że to idealna opcja na dni, kiedy żar leje się z nieba. Ostatni look Kendall Jenner tylko to potwierdza.

Modelkę w codziennej letniej stylizacji sfotografowano podczas wyjścia z przyjaciółmi w Malibu. Jenner miała na sobie pastelowożółte bokserki firmy Aritiza, krótki tank top Skims (marki jej siostry Kim), niebieską koszulę w prążki z Alminy i parę czarnych adidasów – model Samba. Look dopełniały wąskie okulary przeciwsłoneczne i czarna skórzana torebka od The Row.

(Fot. Getty Images)

Klucz do stylizowania bokserek? Łączenie ich z wyrafinowanymi, eleganckimi elementami. Do szortów, które wyglądają jak pożyczone z szafy chłopaka, załóż sandały na obcasie albo, jak Kendall, koszulę i skórzaną torbę z charakterem.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

Alex Kessler
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Stylowe lato Kendall Jenner: Bokserki
Proszę czekać..
Zamknij