Znaleziono 0 artykułów
12.12.2021

Top 5 niezbędnych ubrań w szafie Hailey Bieber

12.12.2021
(Fot. Getty Images)

W trakcie przygotowań do imprezy z okazji 50-lecia Calvina Kleina „Vogue Paris” spotkał się z Hailey Bieber, aby zapytać ją o modowy gust i o to, bez jakich ubrań nie może się obejść.

Jej zasada? Wygoda przede wszystkim. Przekonującym tego przykładem jest tysięczny numer „Vogue Paris”, w którym Hailey Bieber wygląda jak współczesna księżna Diana, odtwarzając charakterystyczny sportowy look w stylu lat 90. – wciąż zgodny z trendami. W rozmowie z „Vogue Paris” Hailey Bieber ujawniła sekrety swojego stylu, przygotowując się na urodzinową imprezę Calvina Kleina w Berlinie.

Niezbędny element garderoby?

Hailey Bieber: Zdecydowanie para dżinsów, ponieważ są bardzo wygodne, można z łatwością się w nich poruszać i tańczyć.

5 rzeczy, które każdy powinien mieć w swojej garderobie?

Idealną parę bojówek, skórzaną kurtkę, oversize’owy kaszmirowy sweter, parę obcisłych dżinsów, idealną koszulę.

Twoja ikona stylu?

Miałam szczęście uczestniczyć w sesji zdjęciowej dla „Vogue Paris” z okazji tysięcznego wydania magazynu. Sesja inspirowana była sławnymi zdjęciami księżnej Diany, wykonanymi przez paparazzich. Styl Lady Di bardzo mnie inspiruje. Jest zachwycający, lekki, księżna miała wszystko, co stylowe. Czuję, że mój osobisty gust jest bardzo podobny do jej gustu. Uwielbiam sportowe codzienne stroje, kocham wygodę. 

Która dekada w modzie inspiruje cię najbardziej?

Kiedy robiliśmy zdjęcia do kampanii CK50 Calvina Kleina, plan utrzymany był w stylistyce lat 60. i 90. Moja ulubiona dekada to zdecydowanie lata 90., przede wszystkim dlatego, że wtedy się urodziłam. Kocham wszystko z lat 90. – modelki, muzykę, modę i filmy.

Materiał w oryginale ukazał się na Vogue.fr.

Vogue
Proszę czekać..
Zamknij