Znaleziono 0 artykułów
16.04.2022

Ulubiony fason Jennifer Lopez

16.04.2022
Podczas iHeartRadio Music Awards 2022 (Fot. Getty Images)

Jennifer Lopez jest wierna zmysłowemu fasonowi. Aktorka od ponad 20 lat pokazuje się na czerwonym dywanie w sukienkach z głębokim dekoltem.

Na przełomie tysiącleci Jennifer Lopez zrobiła furorę w sukni Versace z nadrukiem w dżunglę.  Moment ten podobno zainspirował wprowadzenie opcji wyszukiwania po grafice w Google’u.

Dwie dekady później możemy w internecie znaleźć każdą kreację J.Lo. Jej styl pozostał w dużej mierze niezmieniony – nadal lubuje się w dopasowanych, podkreślających sylwetkę kreacjach. 

Udowadniając, że w wieku 52 lat wygląda równie dobrze, co trzydziestolatka, Lopez wystąpiła na scenie podczas iHeartRadio Music Awards nie w jednej, a czterech zachwycających stylizacjach.

Odbierając nagrodę Icon Award, miała na sobie przezroczystą suknię Stéphane’a Rollanda z kolekcji hautecouture. Kolor khaki, przewiewna, przezroczysta spódnica i głęboki dekolt – kreacja przypominała ikoniczny look Versace.

JLo na rozdaniu nagród Grammy w 2000 roku w kreacji Versace (Fot. Getty Images)

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka odtworzyła swój słynny look z rozdania Grammy z 2000 r. Na zaproszenie Donatelli Versace Lopez wystąpiła w nowej wersji sukni na pokazie marki na sezon wiosna-lato 2020.

Na pokazie marki Versace na sezon wiosna-lato 2020 (Fot. Getty Images)

W zeszłym roku zdecydowała się na podobnie wycięty dekolt na ponowny debiut na czerwonym dywanie z Benem Affleckiem. Piosenkarka lśniła w nieskazitelnie białej sukni Georgesa Hobeiki, wysadzanej kryształami Swarovskiego. Po wielu latach oczywiste jest, że J.Lo wciąż uwielbia ten fason.

W białej sukni Georgesa Hobeiki na Festiwalu Filmowym w Wenecji (Fot. Getty Images)

Materiał w oryginale ukazał się na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij