Znaleziono 0 artykułów
19.08.2022

Victoria Beckham: Zielona mini zamiast małej czarnej

19.08.2022
Fot. Getty Images

Victoria Beckham najchętniej pokazuje się w ubraniach swojej autorskiej marki. Za czasów Spice Girls często widywano ją w czerni, ale od tego czasu zamieniła najciemniejszą z barw na inne, równie wyraziste kolory. Ostatnio zamieściła zdjęcie w zielonej mini. 

Gdy Victoria Beckham wrzuciła na profil na Instagramie zdjęcie w zielonej sukience z jedwabiu w bieliźnianym stylu (oczywiście z metką jej własnej marki, z kolekcji VB Body Resort 2022) wywołała nie lada sensację. Na fotografii podpisanej „Cheeky Posh!”, widać byłą spicetkę przy barze.

Ten sam jasny odcień zieleni pojawia się teraz w drugiej kolekcji kapsułowej VB Body z dopasowaną dzianiną. Projektantka przedstawiła na Instagramie nowe kolory i kroje, a także podzieliła się reelsami z udziałem modelek Noor Mutsaers oraz Shareefy J, które miały na sobie pasujące do siebie topy, spodnie i sukienki na jedno ramię. 

Ulubiony element Victorii? Obcisła minisukienka w odcieniu koniczyny. W reelsie, którego ścieżkę dźwiękową stanowił energiczny utwór Lizzo „Juice”, VB zaprezentowała sukienkę w intensywnym kolorze. – Jestem bardzo podekscytowana, mogąc podzielić się nowymi kolorami w kolekcji VB Body – powiedziała. – To bardzo żywy zielony, a do tego niesamowita dzianina, która kształtuje sylwetkę dokładnie tam, gdzie trzeba… Uwielbiam ten kolor i uwielbiam ten krój!

Beckham dała wyraz swojej miłości do małych czarnych, gdy była znana jako Posh Spice, ale w ostatnich latach do swojej garderoby dołączyła inne efektowne barwy. Obecnie często widzimy ją w odważnych zestawieniach kolorów. A jednak nie mogła się powstrzymać przed zapakowaniem klasycznej małej czarnej na wakacje w Saint-Tropez. Do sukienki dobrała okulary awiatory.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij