Znaleziono 0 artykułów
07.04.2023

Micro french fantasy: Wiosenny manikiur Jennifer Lopez

07.04.2023
(Fot. Getty Images)

Słynny stylista paznokci, Tom Bachik, podzielił się na swoim Instagramie najnowszym manikiurem, który stworzył dla Jennifer Lopez. Perłowy french ma szansę stać się kolejnym wiralem. W czym tkwi jego urok?

Rich girleasy autumnalmilkybuttery nails – Jennifer Lopez w zdobieniu paznokci jest niekwestionowaną trendsetterką. Jej manikiurzysta Tom Bachik pochwalił się na Instagramie najnowszym dziełem stworzonym na dłoniach gwiazdy. Na zdjęciu pojawiły się paznokcie w kształcie migdałów, pomalowane perłowym lakierem z niemal transparentną kreską we francuskim stylu.

„Micro French Fantasy”, podpisał post Bachik, nadając tym samym nazwę nowemu trendowi. W połączeniu z równie błyszczącymi pierścionkami gwiazdy i wysadzaną kryształami suknią od Antonio Grimaldi’ego, którą piosenkarka i aktorka założyła na premierę filmu „Air” w Los Angeles, sprawdził się idealnie. Godny diwy pokroju Lopez manikiur jest na tyle subtelny, że można nosić go na co dzień. Jesteśmy pewni, że wkrótce stanie się jednym z wiosennych hitów.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

Calin van Paris
Proszę czekać..
Zamknij