Znaleziono 0 artykułów
29.12.2022

Nowości Disney+ na styczeń 2023

29.12.2022
„Witamy w Chippendales” (Fot. materiały prasowe)

Dokument o słynnym studiu muzycznym, komedia kryminalna twórców „Pam i Tommy’ego” oraz serial o nietypowych superbohaterkach – oto pięć tytułów, na które czekamy.

Film „Gdyby ściany mogły śpiewać”, premiera: 6 stycznia

 

Pozycja obowiązkowa dla prawdziwych melomanów. Od blisko 100 lat Abbey Road Studios jest jednym z najważniejszych adresów na muzycznej mapie świata. To tu powstały albumy takich artystów, jak The Beatles, Elton John czy John Williams. Bohaterami dokumentu są muzyczne legendy i szare eminencje branży, dzięki którym Abbey Road Studios przeszło do historii. Reżyserką dokumentu jest fotografka Mary McCartney, córka Paula i siostra Stelli.

Serial „Witamy w Chippendales”, premiera: 11 stycznia

 

Nowy serial twórców „Pam i Tommy’ego” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia Somena „Steve’a” Banerjee, który zamienił rodzinne Indie na Stany Zjednoczone, by spełnić swój amerykański sen. Z sukcesem. W zaledwie kilka lat z pracownika stacji benzynowej stał się potentatem klubów z męskim striptizem. W komedii kryminalnej zobaczymy, m.in. komika Kumaila Nanjianiego, Murraya Bartletta, czyli Armonda z pierwszego sezonu „Białego lotosu”, oraz Nicolę Peltz Beckham.

Serial „Goniąc fale”, premiera: 11 stycznia

 

Niektóre rodziny lubią razem grać w gry planszowe. My surfujemy – mówią bohaterowie serialu dokumentalnego „Goniąc fale”. Choć to zwykle Kalifornia lub Złote Wybrzeże Australii kojarzy nam się z surferską kulturą, kilkuodcinkowa seria pokazuje, jak przyjęła się ona również w Japonii. „Goniąc fale” to obraz wielokulturowej społeczności tworzonej przez ludzi młodych i starszych, kobiety i mężczyzn, lokalsów i imigrantów, którym nie straszna jest żadna fala.

Serial „Nadzwyczajna”, premiera: 25 stycznia

 

Witajcie w świecie, w którym każda dorosła osoba posiada supermoc. Cóż, prawie każda. Jen skończyła niedawno 25 lat i nadal nie odkryła swojego talentu, przez co ciągle czuje się gorsza od innych. Jej współlokatorzy, Carrie, Kash i ich kot, nie pozwolą jej jednak użalać się nad sobą. Razem wyruszają w podróż, która pomoże Jen zrozumieć, co czynią ją wyjątkową. Za produkcję odpowiadają twórcy „Obsesji Eve”.

Serial „Rdzenni i wściekli”, sezon drugi, premiera: styczeń 2023

 

W drugim sezonie genialnego serialu Sterlina Harjo i Taiki Waititiego wracamy na przedmieścia Oklahomy. Życie paczki z Okmulgee nie potoczyło się tak, jak to sobie wymarzyli. Nadal tkwią w niewielkiej miejscowości, w której brakuje pracy i perspektyw na przyszłość. Bear para się dorywczych zajęć, by wesprzeć rodzinę, Willie próbuje odegrać się na swoich prześladowcach, a Elora rusza w stronę wymarzonej Kalifornii. Jeśli jeszcze nie znacie „Rdzennych i wściekłych”, najwyższy czas nadrobić zaległości.

Julia Właszczuk
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Nowości Disney+ na styczeń 2023
Proszę czekać..
Zamknij