Znaleziono 0 artykułów
02.02.2023

Emily Ratajkowski o rozwodzie: Nie uważam, że to smutna rzecz

02.02.2023
Emily Ratajkowski (Fot. Getty Images)

Nadal mam swoją ślubną obrączkę – przyznała Emily Ratajkowski w swoim podcaście „High Low with EmRata”, do którego regularnie zaprasza różne osobistości ze świata show-biznesu. Gościni ostatniego odcinka, aktorka Tommy Dorfman, razem z modelką podzieliły się swoimi doświadczeniami z rozwodu.

Emily Ratajkowski do nowego odcinka podcastu „High Low with EmRata” zaprosiła Tommy Dorfman. Kobiety rozmawiały o tożsamości płciowej, a także o rozwodach – Ratajkowski, tak jak Dorfman, w 2022 roku rozstała się z mężem. Modelka przyznała, że chociaż ona i Sebastian Bear-McClard rozeszli się ponad pół roku temu, wciąż ma swoją ślubną obrączkę.

Ale za każdym razem, gdy słyszę o czyimś rozwodzie lub gdy widzę wiadomość o kolejnym rozstaniu, muszę sobie przypominać, że powinnam przyjąć postawę „Och, to smutne”. Dosłownie mówię ludziom: „Gratuluję” – opowiadała w podcaście Ratajkowski. – Nie uważam, że rozwód to smutna rzecz. Znam wielu ludzi, którzy przez bardzo długi czas żyją w nieszczęśliwych związkach, ponieważ tak bardzo boją się rozwodu, a ja nie sądzę, że to dobry sposób na życie – dodała modelka.

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard zaczęli się spotykać na początku 2018 roku. Para zaledwie kilka tygodni później była już małżeństwem. W październiku 2020 roku modelka ogłosiła za pomocą Instagrama, że spodziewa się pierwszego dziecka. Sylvester Apollo przyszedł na świat w marcu 2021 roku. Nieco ponad rok później Ratajkowski złożyła pozew o rozwód, nie mówiąc o jego powodach. W odcinku podcastu „High Low”, w którym gościnią była Julia Fox, Ratajkowski przyznała, że obecnie mieszka z nią jej najlepsza przyjaciółka i to ona na co dzień pomaga jej w rodzicielskich obowiązkach.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij