Znaleziono 0 artykułów
17.10.2023

Emily Ratajkowski w czarnym płaszczu idealnym na jesień

17.10.2023
Emily Ratajkowski w czarnym płaszczu idealnym na jesień (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski nowojorską jesień powitała w czarnym płaszczu o fasonie oversize. To idealny model na nadchodzące miesiące.

Modelkę i influencerkę Emily Ratajkowski o wiele częściej, niż na czerwonych dywanach możemy spotkać na ulicach Nowego Jorku. Jej casualowe stylizacje są dla nas niekończącym się źródłem inspiracji. Tym bardziej, że Ratajkowski doskonale żongluje stylami, łączy nieoczywiste elementy. To za jej sprawą coraz chętniej nosimy jesienne kozaki do letnich sukienek, łączymy sneakersy z dziewczęcymi sukienkami, wracamy do skejterskich trendów z lat 2000. i testujemy najmodniejszy kolor jesieni, czerwień. Tym razem Emily Ratajkowski pokazuje, jak łączyć kilka oversize’owych elementów w jednej stylizacji.

Emily Ratajkowski wybiera oversize’owe fasony na jesień

Spotkana podczas spaceru ulicami Nowego Jorku Emily Ratajkowski zaprezentowała się w nonszalanckiej stylizacji, którą zdominowały oversize’owe fasony. Na pierwszy plan wysuwa się długi, prosty płaszcz w czarnym kolorze. Do niego Emily Ratajkowski wybrała szerokie spodnie oraz oldschoolowy model sneakersów Puma. Ten z kolei z powodzeniem może zastąpić popularne Samby. Jej stylizację uzupełniają złote kolczyki oraz ciemne okulary, a także czarny pasek ze złotą klamrą.

Emily Ratajkowski w czarnym płaszczu idealnym na jesień (Fot. Getty Images)

Jesienne stylizacje Emily Ratajkowski

Do wejścia w jesienny klimat Emily Ratajkowski w stylizacjach przygotowywała się już od dawna. Przede wszystkim za sprawą mniej lub bardziej klasycznych kozaków, które nosiła zarówno do letnich sukienek, minispódniczek, jak i dopasowanych jeansów. Innym elementem jej jesiennego stylu są oversizowe spodnie. Za ich sprawą ogłosiła powrót ery skejterskich elementów do naszych szaf – zarówno mocno luźne spodnie, jak i ciężkie sneakersy z wysoką cholewką zaliczają w tym sezonie spektakularny powrót do stylowej gry.

Najpiękniejsze płaszcze w szafie Emily Ratajkowski

Jednak z wszystkich jesiennych elementów stylizacji Emily Ratajkowski największą rolę bez wątpienia odgrywają płaszcze. W tej kategorii, zarówno w casualowym wydaniu, jak i stylizacjach na wielkie wyjścia, Emily Ratajkowski nie ma sobie równych. Jak na nowojorczankę przystało, w swojej szafie ma imponującą kolekcję płaszczy o niemal każdym fasonie. Chętnie sięga po skórzane płaszcze w stylu retro, uwielbia proste, oversizowe fasony, ale także płaszcze z paskami. Pamiętna stylizacja ze skórzanym płaszczem i kozakami na pokazie Loewe z pewnością znajdzie swoje zastosowanie także w jesiennych stylizacjach Emily Ratajkowski.

Zobacz także:

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij