Znaleziono 0 artykułów
03.11.2020
Artykuł partnerski

Fryzura jak z salonu z Martą Zawiślańską i Karoliną Kuczyńską z „Top Model”

03.11.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Romantyczne loki, uwodzicielskie fale czy idealnie wygładzone pasma – fryzur jest nieskończenie wiele. Nie łatwo jednak samodzielnie ułożyć włosy zwykłą lokówką albo prostownicą. Na szczęście dzięki urządzeniu Dyson Airwrap efekt profesjonalnej stylizacji włosów możemy osiągnąć w domu.

Zazwyczaj piękna fryzura wymaga sporego nakładu pracy i odpowiednich umiejętności. W dodatku lokówki i prostownice, działające w oparciu o bardzo wysoką temperaturę, wysuszają i niszczą włosy. Nic więc dziwnego, że wymarzone stylizacje, takie jak romantyczne fale czy idealnie skręcone loki, wiele kobiet rezerwuje na specjalne okazje, po efekt „wow” udaje się do salonów fryzjerskich. A gdyby profesjonalną fryzurę można było zrobić, nie wychodząc z domu? Teraz to możliwe!

Dyson Airwrap to wielofunkcyjne urządzenie do profesjonalnej stylizacji włosów, wykorzystujące innowacyjną technologię. Dzięki potężnej mocy cyfrowego silnika V9 urządzenie generuje efekt Coandy. Pod tajemniczą nazwą kryje się zjawisko fizyczne powodujące przyleganie strumienia powietrza do najbliższej napotkanej powierzchni, w tym przypadku do włosów. Choć technologia jest skomplikowana, urządzenie jest dziecinnie proste w użytkowaniu, a ułożenie efektownych fal i loków staje się przyjemnością.

Trzeba pamiętać, by urządzeniem Dyson Airwrap układać nie mokre, a lekko wilgotne włosy. Wystarczy nałożyć odpowiednią końcówkę, a następnie zbliżyć urządzenie do pasma włosów, upewniając się uprzednio w lustrze, czy wybrałyśmy odpowiedni kierunek skrętu. Resztę pozwólmy zrobić prawom fizyki. Włosy po zbliżeniu do końcówki same się na nią nawijają, tworząc piękne i lśniące loki lub fale, bez użycia nadmiernej temperatury. Na koniec warto pamiętać, by utrwalić loki za pomocą strumienia zimnego powietrza.

(Fot. Materiały prasowe)
Dyson Airwrap Styler Complete Long

Dyson Airwrap wyposażony jest w zestaw końcówek – każda z nas może tu znaleźć coś dla siebie. Fale w stylu dziewczyny surfera? Nic prostszego! Elegancki skręt inspirowany „Emily w Paryżu”? Teraz w zasięgu ręki! Możliwości są praktycznie nieskończone, bo oprócz końcówki do wstępnego suszenia, w komplecie znaleźć można cylindryczne końcówki do loków i fal o różnych grubościach, a także szczotki do wygładzania włosów gęstych i cienkich oraz okrągłą szczotkę nadającą objętość.

Dyson Airwrap sprawdzi się w przypadku niemal każdej długości i grubości włosów. Marka zadbała o specjalną wersję urządzenia dla osób z długimi włosami – Dyson Aiwrap Complete Long.

W 10. odcinku 9. edycji programu „Top Model” mogliśmy przekonać się o zaletach Dyson i niemal nieograniczonych możliwościach stylizacji. Modelki i modeli poproszono o stworzenie własnej fryzury przy użyciu technologii Dyson. Na podstawie wyników zadania konkursowego wybrano parę, która najlepiej poradziła sobie ze stylizacją. Zwyciężczyni Karolina Kuczyńska otrzymała propozycję pojawienia się wspólnie z Martą Zawiślańską w kampanii marki Dyson. Dziewczyny wystąpiły w filmie i sesji zdjęciowej przedstawiającej możliwości urządzenia Dyson Airwrap. To pierwsza oficjalna kampania brytyjskiej marki, w której wystąpiła Polka.

Produkty Dyson znaleźć można na dyson.pl a także w strefach Dyson w całej Polsce.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij