Znaleziono 0 artykułów
03.11.2023

Jesienna stylizacja Gigi Hadid: ramoneska, spodnie, długi szalik

03.11.2023
(Fot. Getty Images)

Gigi Hadid stworzyła idealną stylizację dla wszystkich, którzy jesienią stawiają na wygodę. Sweter i spodnie z prostą nogawką zestawiła z brązową ramoneską i długim szalikiem.

Gigi Hadid niezmiennie przyciąga uwagę swoimi codziennymi stylizacjami, co potwierdzają jej najnowsze jesienne zestawy ubrań. Ostatnio została sfotografowana w Nowym Jorku w looku z modną brązową ramoneską w roli głównej.

(Fot. Getty Images)

Gigi Hadid w idealnej stylizacji na jesień

Modelka połączyła wszystko, co potrzebne w jesiennej stylizacji, szczególnie jeśli ceni się wygodę. Założyła biały top, a do niego błękitny kardigan z białymi delikantymi paskami. Kluczowym elementem stroju była krótka ciemnobrązowa ramoneska, dzięki której strój Hadid wpisał się jeden z ostatnich trendów.

Do tego zestawu wybrała czarne spodnie z prostymi nogawkami i lampasami na bokach oraz skórzane loafersy w tym samym kolorze, zestawione z białymi skarpetkami.

Jesiennego charakteru dodał całości lekki wielobarwny szalik w jasne pomarańczowe, zielone, brązowe i niebieskie pasy.

Look dopełniły delikatne kolczyki, brązowe okulary przeciwsłoneczne o owalnym kształcie oraz włosy, zaczesane gładko do tyłu i spięte dużą jasną klamrą.

Patrycja Cichocka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jesienna stylizacja Gigi Hadid: ramoneska, spodnie, długi szalik
Proszę czekać..
Zamknij