Znaleziono 0 artykułów
04.04.2024

Gillian Anderson olśniewa w prostej białej sukience na każdą okazję

04.04.2024
Fot. Getty Images

Jeśli w tym sezonie chcecie uzupełnić szafę o tylko jedną sukienkę, niech będzie to model utrzymany w bieli. Białe sukienki zdominowały wybiegi na wiosnę-lato 2024 i powoli podbijają też szafy gwiazd. Nie muszą być jednak ani romantyczne, ani w stylu boho. Biel równie dobrze odnajduje się na minimalistycznych fasonach, co udowodniła swoją stylizacją Gillian Anderson. Aktorka postawiła na model, który łączy najgorętsze trendy ostatnich tygodni.

Minimalistyczne, białe, na każdą okazję – idealne sukienki na wiosnę i lato 2024 charakteryzuje przede wszystkim uniwersalność. To modele wyraziste, ale i wszechstronne w kwestii stylizacji – idealne do noszenia w luźnych miejskich lookach, ale i bardziej formalnych zestawieniach.

Fot. East News

Gillian Anderson udowadnia, że biała sukienka to największy must-have na wiosnę-lato 2024

Przykładem takiego projektu jest biała sukienka, w jakiej w „Today’s Show” wystąpiła Gillian Anderson. Aktorka, którą lada moment zobaczymy w serialu „Mocny temat”, opowiadającym historię głośnego wywiadu udzielonego przez księcia Andrzeja, wybrała prosty fason, który nie tylko pięknie podkreśla figurę, ale i sprawia wrażenie idealnego modelu na nadchodzące miesiące.

Kolor kreacji aktorki stwarza duże pole do popisu ze stylizacją

Choć Gillian Anderson sukienkę maxi z półgolfem i sięgającymi łokci rękawami połączyła z zamszowymi szpilkami „nude”, nic nie stoi na przeszkodzie, by zestawiać ją także z innymi dodatkami. W nowoczesnym wydaniu (i podczas chłodniejszych dni) biała sukienka gwiazdy sprawdzi się w duecie z kozakami z wąskim noskiem, a w nonszalanckiej odsłonie zestawiona z jednymi z najmodniejszych fasonów balerinek – od Mary-Jane po te z siateczki.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Gillian Anderson olśniewa w prostej białej sukience na każdą okazję
Proszę czekać..
Zamknij