Znaleziono 0 artykułów
06.06.2024

Gwiazdy serialu „Bridgertonowie” świętują w Warszawie premierę trzeciego sezonu

06.06.2024
Wieczór uświetniło przybycie gwiazd serialu, Adjoi Andoh, czyli Lady Danbury i Claudii Jessie, serialowej Eloise Bridgerton. (Fot. materiały prasowe)

Na zaproszenie samej Lady Whistledown wzięliśmy udział w wystawnym balu z okazji premiery trzeciego sezonu „Bridgertonów”. Wieczór uświetniło przybycie gwiazd serialu, Adjoi Andoh, czyli Lady Danbury i Claudii Jessie, serialowej Eloise Bridgerton.

Cóż to był za wieczór! Perły, pióra i kilometry tafty szeleszczące w rytmie tanecznych kroków, badawcze spojrzenia znad wachlarzy, szampan lejący się strumieniami, a to wszystko przy kojących dźwiękach harfy. Tak w skrócie wyglądał wystawny bal u „Bridgertonów”, który wyprawiono w hotelu Bellotto w Warszawie. Pretekstem do spotkania na salonach była premiera pierwszej części trzeciego sezonu netflixowego serialu.

Oto, jak wyglądało to wyjątkowe wydarzenie od kulis.

Arystokratyczny świat „Bridgertonów” w Warszawie

Druga część trzeciego sezonu „Bridgertonów” trafi na platformę Netflix już 13 czerwca. (Fot. materiały prasowe)

Po okazaniu uroczystego zaproszenia (i wymianie obowiązkowych ukłonów) goście mogli poczuć się jak bohaterowie hitu Netflixa. Witali ich dostojnie ubrani arystokraci, od wejścia wszyscy otoczeni byli bukietami świeżych kwiatów. Prawdziwa niespodzianka czekała jednak tuż za progiem. Na ten jeden dzień przestrzenie warszawskiego hotelu zamieniono m. in. w pokój zabaw, w którym można było rozegrać partyjkę brydża, wypełniony kultowymi kreacjami z serialu salon piękności oraz salę balową, zachęcają, by przetańczyć w niej cały wieczór.

Ubrojeni w broszurę towarzyską lawirowaliśmy w tłumie, wymieniając grzeczne uśmiechy i wyrazy serdeczności. Chwilę oddechu oferował przyhotelowy ogród, w którym czekały na nas kolejne atrakcje. Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogli zagrać w polo lub przespacerować się malowniczymi alejkami. Stylowe damy wymieniały towarzyskie aktualności na piknikowych kocach, a pary wymieniały czułości w malowniczej karocy.

Eloise Bridgerton i Lady Danbury wyglądały zjawiskowo. (Fot. materiały prasowe)

Na moment przed przybyciem gwiazd wieczoru goście zostali zaproszeni do skosztowania słodkości nadwornego cukiernika i zapozowania do portretu rysowanego węglem.

Eloise Bridgerton i Lady Danbury wyglądały zjawiskowo

Adjoi Andoh, czyli Lady Danbury. (Fot. materiały prasowe)

Gwoździem programu było przybycie Lady Danbury i Eloise Bridgerton, czyli Adjoi Andoh i Claudii Jessie. Aktorki wybrały dwie różne interpretacje stylu epoki. Pierwsza z nich zjawiła się w zjawiskowej sukni w odcieniu kości słoniowej, przyzdobionej metalicznymi akcentami. Nowoczesnego twistu dodały stylizacji połyskujące buty na platformie i minimalistyczna biżuteria. Andoh zrezygnowała tego dnia z uroczystej peruki i dumnie prezentowała swój zadziorny buzz cut.

Serialowa Eloise postawiała natomiast na współczesną odsłonę mody z epoki regencyjnej. Jessie miała na sobie białą koszulę z bufiastymi rękawami i wiązaną pod szyją kokardą oraz spodnie z szerokimi nogawkami w kolorze khaki. Jej ciemne loki zostały zastąpione opadającymi na ramiona falami w naturalnym odcieniu honey blonde.

Claudii Jessie, czyli serialowa Eloise Bridgerton. (Fot. materiały prasowe)

Gwiazdy opowiedziały o fenomenie „Bridgertonów”, kulisach pracy przy trzecim sezonie serialu i wrażeniach z wizyty w Polsce. – Mój mąż spędza każde lato na Helu, więc prosto z Warszawy pojadę do niego nad morze. Uwielbiam Gdynię, mam tam wielu przyjaciół – mówiła Andoh. – To mój pierwszy raz w Polsce, ale wiem już, że jeszcze tu wrócę. Chciałabym lepiej poznać Warszawę – dodała Jessie.

Druga część trzeciego sezonu „Bridgertonów” trafi na platformę Netflix już 13 czerwca.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Gwiazdy serialu „Bridgertonowie” świętują w Warszawie premierę trzeciego sezonu
Proszę czekać..
Zamknij