Znaleziono 0 artykułów
16.03.2023

Oscarowe zegarki gwiazd

16.03.2023
(Fot. Getty Images)

Co łączy Brendana Frasera, Nicole Kidman i Arianę DeBose? Status oscarowych laureatów i wierność zegarkom Omega, w których pojawili się na ostatniej gali wręczenia najważniejszych nagród branży filmowej.

Oscary 2023 już za nami. Tegoroczna gala należała do twórców „Wszystko wszędzie naraz”, którzy zgarnęli aż siedem statuetek, w tym najważniejszą, za najlepszy film. Jak co roku, oscarowa gala okazała się świętem kina i wielkiej mody. Na czerwonym dywanie, który w tym roku przybrał kolor szampana, błyszczały największe gwiazdy Hollywood.

(Fot. Getty Images)

Wśród zaproszonych gości znała się Nicole Kidman, która na galę wybrała elegancką suknię Armani Privé z modnym motywem róży. Stylizację dopełniły czarne czółenka i zegarek vintage z Muzeum Omegi z 18-karatowego białego złota. Na czasomierz legendarnej marki postawił również Brendan Fraser, laureat nagrody za występ w filmie „Wieloryb”. Aktorowi wpadł w oko klasyczny model Speedmaster Chronoscope, który dodał jego klasycznej stylizacji eleganckiego sznytu.

Zegarki Omega miały na sobie tego wieczoru również takie gwiazdy, jak Ariana DeBose, Ke Huy Quan, Andrew Garfield, Troy Kostur i Barry Keoghan. Z kolei na oscarowym przyjęciu magazynu „Vanity Fair” do tego grona dołączyli Channing Tatum, Adam DiMarco i Diego Calva.

1/8 Ariana DeBose

2/8 Andrew Garfield

3/8 Barry Keoghan

4/8 Brendan Fraser

5/8 Troy Kotsur

6/8 Diego Calva

7/8 Channing Tatum

8/8 Adam DiMarco

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Oscarowe zegarki gwiazd
Proszę czekać..
Zamknij