Znaleziono 0 artykułów
04.01.2022

Hailey Bieber w projekcie The Odder Side

04.01.2022
Fot. Getty Images

Hailey Bieber do swoich codziennych stylizacji wybiera najlepsze projekty, a nosząc je, wpływa na popularność modeli i marek. Tej zimy nosi czapkę The Odder Side.

Podczas jednego z zimowych spacerów modelka postawiła na minimalistyczną casualową stylizację. Oversizowy sweter połączyła z legginsami. Ten zestaw przełamała białymi skarpetkami i srebrnymi sneakersami w stylu „daddy shoes”. A jako dodatki wybrała czarną lakierowaną torebkę i wełnianą czapkę polskiej marki The Odder Side.

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda sięgnęła po projekty właśnie tej marki. W listopadzie 2020 roku wstawiła na swój instagram zdjęcie również w czapce Chunky The Odder Side – wtedy kremowej. Bieber jest też inną fanką polskich marek - regularnie nosi projekty Magdy Butrym czy Mannei.

The Odder Side została założona przez Justynę Przygońską i Brygidę Handzelewicz-Wacławek. Butiki marki znajdują się w największych polskich miastach, a także w Paryżu i Amsterdamie.

Czapka Chunky jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, kremowej i zielono-kremowej. Do kompletu można dodać szalik w jednym z tych kolorów.

Czapka zrobiona jest z wełny alpaki, merynosa, z dodatkiem włókien syntetycznych. Kosztuje 249 zł.

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij