Znaleziono 0 artykułów
03.09.2020

Harry i Meghan podpisali umowę z Netfliksem

03.09.2020
(Fot. Getty Images)

Pół roku temu książę Harry i Meghan Markle postanowili zrezygnować z pełnienia obowiązków związanych z ich rolą w rodzinie królewskiej. Małżonkowie chcą pracować na własny rachunek. Pierwszym poważnym krokiem w kierunku niezależności finansowej jest kontrakt z platformą streamingową.

Od niedawna Meghan i Harry muszą zarabiać na swoje utrzymanie. Po przeprowadzce do Kalifornii zapewniali, że będą utrzymywać stały kontakt z Pałacem Buckingham. Przeprowadzka do Ameryki była motywowana rosnącym w siłę hejtem wobec Meghan. Jej pochodzenie i niecodzienne dla członków rodziny królewskiej zachowanie wywoływało niechęć niektórych poddanych. Czy małżonkowie razem z synem, małym Archie’m, osiedlą się na stałe w USA i poświęcą pracy w branży filmowej?

„New York Times” donosi, że para założyła firmę producencką. Razem z Netfliksem będą produkować seriale dokumentalne, filmy fabularne i programy dla dzieci. Wiadomo też, że para może wystąpić przed kamerą w programie dokumentalnym, ale, jak zapewnia Markle, gwiazda „W garniturach”, nie ma zamiaru wracać do pełnowymiarowego aktorstwa.

Jak oświadcza para, „skupimy się na tworzeniu treści informacyjnych, ale też dających nadzieję. Dla nas, jako dla młodych rodziców, tworzenie inspirujących familijnych programów jest ważne”. Ich produkcje będą dostępne wyłącznie na platformie Netflix, która ma ponad 193 miliony subskrybentów. Nie wiadomo, ile para zarobi na tej współpracy.

Jagoda Porębska
Proszę czekać..
Zamknij