Znaleziono 0 artykułów
19.06.2022
Artykuł partnerski

Health Labs Care: Spokojny sen

19.06.2022
Agata, Fot. materiały prasowe

Formuła suplementu diety RestMe od Health Labs Care zawierająca esktrakty z ziół, składniki mineralne i witaminy, wesprze w problemach ze snem,  ukoi nerwy, wyciszy i odpręży.

Sen na wagę złota

Dorosły człowiek do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje statystycznie ośmiu godzin snu na dobę. Co więcej, ten sen powinien być efektywny, głęboki i spokojny. Ilu z nas to się udaje?
Według badań naukowych trudności ze snem ma już 30–40 proc. dorosłych osób, a problem rośnie wraz z wiekiem*. Przyczyny są różnorodne, złożone i często trudne do jednoznacznego wyeliminowania, np. stres, ekspozycja na niebieskie światło, nieodpowiednie warunki. 

Fot. Materiały prasowe

Konsekwencje okazują się dotkliwe. Bo brak snu oznacza brak regeneracji – gorszą pamięć, koncentrację, samopoczucie czy odporność organizmu. Bez prawidłowego  rytmu dobowego na dłuższą metę nie możemy normalnie funkcjonować.

Agata, 28-latka, która regularnie stosuje suplement diety RestMe wspomina  – Miałam taki moment w zeszłym roku, że kończyłam studia, a jednocześnie zmieniałam pracę i przeprowadzałam się. Rollercoaster totalny. 
Nawał obowiązków i stres wywołały szybką reakcję organizmu – kłopoty ze snem. 
Agata, choć prowadziła dość regularny tryb życia – kładła się spać, przed 23, wstawała około 7 rano –  wprowadziła nowe nawyki, które kultywuje do dziś –  Robię różne rzeczy, m.in. zostawiam telefon w drugim pokoju, staram się czytać książkę. Ważne są dla mnie rytuały pielęgnacyjne. Zapalam świeczkę, wietrzę pomieszczenie.
Ale postanowiła sięgnąć też  po dodatkowe wsparcie  – O RestMe dowiedziałam się ze strony internetowej. Na co dzień używam wielu suplementów z Health Labs Care, w związku z tym stwierdziłam, że poszukam sobie czegoś właśnie na stronie internetowej w ofercie firmy. Trafiłam na RestMe. Przeczytałam, jaki jest skład, jakie efekty powinno dawać zażywanie RestMe i sięgnęłam po suplement – mówi. Na efekty nie musiała długo czekać
– Odkąd stosuję suplement diety Res Me czuję się pozytywnie nastawiona. Dobra jakość snu oznacza dla mnie dobre samopoczucie. To jest kluczowe, żeby dobrze zacząć dzień, żeby mieć dużo energii,  czerpać z dnia jak najwięcej – dodaje.

Zioła, składniki mineralne i witaminy

RestMe od Health Labs Care to suplement diety o specjalnie opracowanej formule, która opiera się na wyciągach z roślin, poprawiających jakość snu. Skład preparatu opracowali doświadczeni specjaliści do spraw żywienia.

Witania ospała wspiera w okresach napięcia psychicznego i nerwowego, kozłek lekarski zmniejsza stres i ułatwia zasypianie, a witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. To tylko kilka składników suplementu diety RestMe. Twórcy suplementu zadbali o prosty skład, bez wypełniaczy, barwników czy konserwantów. Suplement diety RestMe mogą stosować osoby na diecie wegańskiej, nie zawiera glutenu i laktozy. Składniki połączono w sposób synergistyczny – męczennica cielista została zestawiona z chmielem i kozłkiem lekarskim, a do tego dodano cytrynian magnezu i melatoninę.

Jak deklaruje producent, ekstrakty użyte w suplemencie diety RestMe są sprawdzane na obecność składników aktywnych, a dodatkowo posiadają DER (Drug Extract Ratio), które świadczą o wysokiej skuteczności składników suplementu. 

Producent bada też każdą partię suplementów diety w niezależnym laboratorium J.S. Hamilton Poland, które potwierdza czystość składu, w tym brak pleśni, grzybów, bakterii oraz metali ciężkich. .

Jak zastrzegają twórcy, suplement diety RestMe, na każdy organizm może  zadziałać indywidualnie, w zależności od predyspozycji. Opakowanie zawierające 60 kapsułek wystarcza na 30 dni stosowania. Efektem może być  wyciszenie, lepsze zasypianie i głęboki sen, a w konsekwencji zregenerowany organizm.

* Źródła danych przytoczonych w leadzie: „Wiadomości Statystyczne. The Polish Statistician”, nr 6 „Jakość życia ludności uwarunkowana stanem zdrowia”, Wiktoria Wróblewska, Łukasz Wróblewski

Zobacz więcej na: healthlabs.care/pl

Redakcja Vogue.pl
  1. Uroda
  2. Zdrowie
  3. Health Labs Care: Spokojny sen
Proszę czekać..
Zamknij