Znaleziono 0 artykułów
21.03.2024

Heidi Klum przywraca do łask kontrowersyjne okulary przeciwsłoneczne z 2014 roku

21.03.2024
Supermodelka Heidi Klum rozumie stylowy total look bardzo dosłownie. Do szarego kompletu nosi szpilki, torebkę i okulary przeciwsłoneczne pod kolor. (Fot. Getty Images)

Dla Heidi Klum moda zatrzymała się w 2014 roku. Najlepszym dowodem na to jest ostatnia stylizacja supermodelki. Do szarego total looku gwiazda dobrała stylowe dodatki sprzed dekady. Oczywiście pod kolor.

Jak przekonują modowe wyrocznie (czyli użytkownicy TikToka), po renesansie mody z lat 2000. przyszedł czas na wielki powrót trendów z 2010 roku. W praktyce oznacza to, że do naszych szaf powinny niebawem zawitać kolorowe skinny jeans, białe legginsy i baskinki we wszystkich wcieleniach. Bez względu na to, czy czujemy się na to gotowe, pierwsze zapowiedzi ich powrotu widać już na wybiegach i modnych ulicach.

Jedną z pierwszych gwiazd, które wydają się z entuzjazmem wyglądać tej podróży w czasie, jest Heidi Klum. Ostatnia stylizacja supermodelki to kwintesencja stylu sprzed dekady.

Heidi Klum w szarym total looku i okularach pilotkach

Najnowszą stylizację Heidi Klum uzupełniły modne dodatki – lustrzane okulary pilotki, nieduża torebka i srebrne czółenka na szpilce. (Fot. Getty Images)

W drodze na plan kolejnego sezonu programu „America’s Got Talent” Heidi Klum zaprezentowała podręcznikowy groutfit, czyli szary total look z dodatkami pod kolor stylizacji. Supermodelka miała na sobie grafitowy komplet – luźną koszulę z kieszeniami i spodnie z szeroką nogawką – w drobne groszki (czyżby ukłon w stronę stylu twee?).

Klum uzupełniła stylizację akcesoriami rodem z 2014 roku. Modelka włożyła metaliczne czółenka na szpilce, do których dobrała torebkę-kuferek i lustrzane okulary przeciwsłoneczne typu pilotki.

Lustrzane okulary przeciwsłoneczne powracają

Jennifer Aniston, Lady Gaga, Jennifer Lopez i wiele innych gwiazd należało do grona fanek lustrzanych okularów pilotek, które wybrała Heidi Klum. (Fot. Getty Images)

Kreacja Heidi Klum momentalnie przeniosła nas o dekadę wstecz, kiedy to kontrowersyjne okulary przeciwsłoneczne nosiły niemal wszystkie gwiazdy – od Jennifer Aniston, przez Lady Gagę, po Jennifer Lopez.

Czy to znaczy, że czas wydobyć z dna szafy zapomniane okulary, przywdziać skinny jeans i crop topy z nadrukami? Wygląda na to, że tak.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Heidi Klum przywraca do łask kontrowersyjne okulary przeciwsłoneczne z 2014 roku
Proszę czekać..
Zamknij