Znaleziono 0 artykułów
27.05.2021

Historia jednego zdjęcia: Mila Kunis i Macaulay Culkin w 2004 roku

27.05.2021
(Fot. Getty Images)

Choć para dziecięcych gwiazd spotykała się przez prawie dekadę, o ich związku wiadomo niewiele. Relacja była utrzymywana w tajemnicy głównie ze względu na zazdrosne fanki Kevina samego w domu.

W czasie trwającego dziewięć lat związku fotoreporterom udało się zrobić zaledwie kilka zdjęć Mili Kunis i Macaulaya Culkina. W pierwszej dekadzie lat 2000. nie działał jeszcze Instagram, więc próżno przeglądać archiwa mediów społecznościowych w poszukiwaniu kadrów z prywatnego życia pary. W 2004 roku pozowali razem w Park City na promocji Motoroli. Telefony z klapką tej amerykańskiej marki były wtedy szalenie modne. Na początku lat 2000. przetarte dżinsy, dziecięcy T-shirt i bejsbolówka uchodziły za dopuszczalny strój na imprezę.

Mila Kunis i Macaulay Culkin: Historia miłości

Mila i Macaulay zaczęli się spotykać w 2002 roku, gdy ona miała 18 lat, a on 21. Poznali się po jego rozwodzie z Rachel Miner, gdy „planował abstynencję”. Choć łączyło ich doświadczenie dzieci dorastających w Hollywood, byli w innych miejscach w życiu. On już stracił status małej gwiazdy, a właściwie dobrowolnie z niego zrezygnował, zmęczony szaleństwem wywołanym przez „Kevina samego w domu”, ona wybijała się na niezależność, grając główną rolę w sitcomie „Różowe lata 70.”. Jego znali wszyscy, a zwłaszcza wszystkie. Gdziekolwiek pojawiał się z Milą, śledzili go paparazzi, a fanki reagowały złością na to, że ma dziewczynę. – Nie pokazujemy się publicznie. Codziennie jemy kolację w domu, oglądamy filmy i gramy na komputerze – opowiadała Mila w „Parade”. – To najwspanialsza osoba, jaką znam: dobra, czuła i mądra – mówiła wtedy o Culkinie. – Nie jesteśmy zaręczeni, nie planujemy ślubu, ale tworzymy piękny związek – dodawał Culkin w programie Barbary Walters.

Rozstali się w 2011 roku. – Poważny związek w młodym wieku dobrze mi zrobił. Dał mi fundamenty – mówiła potem Mila w „Elle”, ale w podcaście Daxa Sheparda z 2018 roku przyznała, że zerwanie było jej winą. – Dałam ciała. I to w naprawdę paskudny sposób – mówiła. W trakcie rozstania zachowywała się „niedojrzale”. Choć zarzeka się, że w grę nie wchodziła zdrada, żałuje tego, jak potraktowała ukochanego. – Może gdybyśmy poznali się 10 lat później, nasz związek by się nie rozpadł.

Po rozstaniu Mila Kunis związała się z Ashtonem Kutcherem

Od 2012 roku w jej życiu najważniejszy jest Ashton Kutcher, dawny znajomy z planu „Różowych lat 70.”. Ona zaczęła grać w serialu, gdy miała zaledwie 14 lat, więc wszyscy traktowali ją jak młodszą siostrę. O pięć lat starszemu Kutcherowi nie przyszło wtedy do głowy, żeby podrywać nastolatkę. Po wielu latach zaczęło się od nieudanej randki w ciemno. Ashton umówił Milę ze swoim kumplem. Ten wystawił Milę, a ona i Ashton jeszcze tej samej nocy zostali parą. W 2014 doczekali się córki Wyatt, wzięli ślub rok później, a potem zostali rodzicami Dimitriego. Ostatnio na łamach „Architectural Digest” pokazali ekologiczny dom w Los Angeles. Neoklasycystyczną posiadłość zbudowaną w latach 30. Mila i Ashton przerobili na „domek na wsi”, który nazywają KuKu Farms. Życie bliżej natury zaczęli planować, gdy już Mila była w pierwszej ciąży.

Macaulay Culkin: Jak potoczył się jego los

Macaulay, związany z disnejowską gwiazdą Brendą Song od 2017 roku, został niedawno ojcem córeczki Dakoty. W podcaście Anny Faris „Unqualified” przyznał, że dopiero przy Brendzie widzi, co to znaczy być dobrze traktowanym w związku. – Nie mamy tak dobrych relacji, jak moglibyśmy mieć – przyznała Kunis, zapytana o przyjaźń po rozstaniu.

Wkrótce Culkin pojawi się na małym ekranie w dziesiątej odsłonie serialu „American Horror Story”. Kunis zagrała w tym roku w komedii „Skandal w hrabstwie Yuba”, a w przyszłym pojawi się w dramacie „Luckiest Girl Alive”.

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Historia jednego zdjęcia: Mila Kunis i Macaulay Culkin w 2004 roku
Proszę czekać..
Zamknij