Znaleziono 0 artykułów
18.09.2023

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

18.09.2023
Sprawdź swój horoskop tygodniowy na przyszły tydzień. Oto, co czeka w tym tygodniu osoby urodzone pod różnymi znakami zodiaku. (Il. Zuza Gadomska)

Wodniki zwrócą się ku sferze finansowej i postanowią przemyśleć ostatnie wydarzenia, które dotyczą ich pracy i kariery. Skorpiony zaczną tydzień od ambitnych postanowień – w niczym nie zabraknie im pewności siebie, a Bliźnięta zafundują sobie cyfrowy detoks i wybiorą towarzystwo drugiej osoby w realnym świecie. Horoskop tygodniowy odpowie na wasze najbardziej nurtujące pytania.

Horoskop tygodniowy na dni 18 - 24 września

Baran

Aktualny horoskop tygodniowy dla osób spod znaku Barana (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Barana na początku tygodnia mogą być nerwowe, bo różne problemy będą wymykać się spod kontroli. Każdą sytuację uda się uratować dzięki cierpliwości. Przyjaciele też poproszą pomoc w zagadkowej sprawie. Osoby spod znaku Barana będą miały doskonałą intuicję co do tego, jak rozwiną się wydarzenia. Weekend rozrywkowy, warto iść do kina lub na koncert.

Byk

Horoskop tygodniowy dla osób urodzonych pod znakiem Byka (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Byka przestaną oszczędzać na tym, co lubią. Przyjemności pozwolą im spędzić tydzień w dobrej formie psychicznej. W pracy początek tygodnia może być nerwowy, ale od czwartku zrobi się spokojniej. W weekend warto zająć się porządkami. Na dnie szafy znajdzie się sweter lub apaszka, która przyda się do jesiennych stylizacji.

Bliźnięta

Horoskop tygodniowy dla zodiakalnych Bliźniąt (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Bliźniąt czeka udany tydzień, bo będą miały ambitne pomysły i dobry humor. Uda się im także dodać odwagi innym ludziom, którzy pogubili się w życiowych wyborach. W pracy warto jednak zadbać o własne sprawy, bo zaległości będą się potem nawarstwiać. Pod koniec tygodnia czas na odpoczynek i odzyskanie równowagi, a nawet cyfrowy detoks.

Rak

Horoskop tygodniowy dla osób spod znaku Raka (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Raka otrzymają dobre wiadomości i przekonają się, jak wielu osobom na nich zależy. Lepiej jednak uważać na plotki, bo ktoś będzie szukał sensacji tam, gdzie jej nie ma. W weekend dobry czas na rozwój osobisty. Możliwe większe wydatki na książki lub warsztaty, ale dzięki temu osobom spod znaku Raka będzie się żyć wygodniej.

Lew

Horoskop tygodniowy dla osób spod znaku Lwa (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Lwa znajdą się w centrum ciekawych wydarzeń. Chętnie pomogą, doradzą i poczują, że są potrzebne innym ludziom. W pracy też znajdzie się sposób, aby dyplomatycznie postawić na swoim. W weekend osoby spod znaku Lwa poczują, że muszą się wyciszyć i zająć własnym rozwojem. Wenus sprzyja sztuce i miłości, domowe porządki czy zakupy będą musiały zaczekać.

Panna

Horoskop tygodniowy dla osób urodzonych pod znakiem Panny (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Panny będą spostrzegawcze i szybkie. Merkury pomaga im teraz w sprawach, które dotyczą awansu i finansów. W dodatku ludzie będą się ich słuchać, więc łatwo postawią na swoim. W miłości ciekawiej, ale w weekend nie ma sensu złościć się, jeśli partner będzie chciał zostać w domu i odpocząć. Trochę dystansu dobrze zrobi obydwu stronom.

Waga

Horoskop tygodniowy dla zodiakalnej Wagi (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Wagi będą bardzo aktywne i pewne siebie. Mars doda im odwagi, a Wenus będzie sprzyjać osiąganiu szybkich sukcesów. W pracy wszystko pójdzie gładko, a w uczuciach zaiskrzy. Czwartek i piątek to najlepsze dni, aby zaczynać nowe zadania. W weekend czas na zabawę. W sobotę Słońce wkroczy do znaku Wagi, przyniesie ciekawe zaproszenia i towarzyskie niespodzianki.

Skorpion

Horoskop tygodniowy dla zodiakalnych Skorpionów (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Skorpiona zaczną tydzień od ambitnych postanowień. Do środy Księżyc przebywa w ich znaku zodiaku, a to przyciąga korzystne okazje. Lepiej nie zostawiać ważnych spraw na później, bo pod koniec tygodnia pojawi się więcej towarzyskich atrakcji. Warto mieć na nie czas. Imprezy i spotkania z przyjaciółmi będą udane. Nowe znajomości przerodzą się w przyjaźń.

Strzelec

Horoskop tygodniowy dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Strzelca będą korzystać z życia. Wenus zapewni im dobry humor i jeszcze większą sympatię otoczenia. W czwartek i piątek Księżyc w znaku Strzelca przyniesie nowe propozycje i tydzień okaże się bardzo udany. W weekend warto wybrać się na randkę lub imprezę. W miłości powodzenie, ale ostrożnie z obietnicami, bo ktoś nieśmiały weźmie je na poważnie.

Koziorożec

Horoskop tygodniowy dla osób zodiakalnego Koziorożca (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Koziorożca postanowią nie denerwować się z byle powodu. Jeśli ktoś je skrytykuje, zejdą mu z drogi i poszukają lepszego towarzystwa. Merkury sprzyja spokojnej pracy, ale też szkoleniom i nauce. W miłości zrobi się trochę nudno. W weekend jednak zmiana aury na bardziej rozrywkową. Księżyc w znaku Koziorożca pomoże zawierać nowe znajomości i dobrze się bawić.

Wodnik

Horoskop tygodniowy dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Wodnika postanowią przemyśleć ostatnie wydarzenia, które dotyczą pracy i kariery. Może nadchodzi czas na zmiany? Mars zachęca do wyznaczania nowych celów i pozbywania się kompleksów. Sukces jest blisko, choć obowiązków nie ubędzie. W miłości powodzenie, ale plany randek mogą się zmieniać. Nie ma co się denerwować, w weekend wszystko się ułoży.

Ryby

Aktualny horoskop tygodniowy dla osób spod znaku Ryby (Ilustracja Zuza Gadomska)

Osoby spod znaku Ryb będą cieszyć się powodzeniem, a Jowisz doda im odwagi w załatwianiu różnych oficjalnych spraw. Cierpliwość będzie się opłacać, a dzięki uprzejmości sporo uda się osiągnąć. Weekend za to bardzo rozrywkowy. Przyjaciele będą zachęcać, żeby ruszyć się z domu na różne kulturalne wydarzenia. Trochę oddechu od prozy życia dobrze wszystkim zrobi.

Zobacz także:

 

M. Krogulska, I. Podlaska-Konkel
Sortuj wg. Najnowsze
Komentarze (6)

Joanna Stryła21.08.2023, 08:06
Nowy horoskop tygodniowy nie pokazuje się na górze listy artykułów (według daty opublikowania), tylko trzeba przewijać w dół do starego artykułu z lipca, żeby go przeczytać

Wczytaj więcej
Proszę czekać..
Zamknij