Znaleziono 0 artykułów
14.07.2021

Córka Jude’a Lawa na czerwonym dywanie w Cannes

14.07.2021
Iris Law w Cannes (Fot. Getty Images)

Jedna z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia, orędowniczka zrównoważonej mody, ambasadorka Diora i zarazem córka Jude’a Lawa oraz chrześnica Kate Moss wystąpiła na czerwonym dywanie 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

W poniedziałek, podczas premiery filmu „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” w reżyserii Wesa Andersona, u boku Tildy Swinton, Timothée Chalameta czy Billa Murraya, po 24 stopniach canneńskich schodów przeszła Iris Law, 20-letnia córka Sadie Frost i Jude’a Lawa oraz jedno z największych objawień świata mody ostatnich miesięcy.

W branży debiutowała w 2002 roku, gdy wspólnie z ojcem wystąpiła w sesji dla brytyjskiej edycji „Vogue’a”. Gdy skończyła piętnaście la, postanowiła spróbować własnych sił w modelingu. Po tym, jak pojawiła się na okładce magazynu „Illustrated People”, posypały się propozycje udziału w kampaniach i pokazach Miu Miu, Burberry, Fendi, Heaven by Marc Jacobs, Bulgari oraz Loewe. Od tego czasu Iris ścieżkę kariery swojej matki chrzestnej, Kate Moss, łączy z pasją przyjaciółki rodziny, projektantki Stelli McCartney (jest studentką pierwszego roku prestiżowej uczelni artystycznej Central Saint Martins) oraz zajęciem rodziców – aktorstwem.

(Fot. Getty Images)

Obecnie pracuje nad 6-odcinkowym serialem „Pistol” w reżyserii Danny’ego Boyle’a („Trainspotting”) opartego na historii legendarnego zespołu rockowego, Sex Pistols. Do roli Soo Catwoman ścięła włosy. – Kiedy zostałam obsadzona, w produkcji, moja pierwsza myśl brzmiała: „A jeśli będę musiała ogolić głowę?” Gdy otrzymałam perukę, która miała uchronić moją fryzurę, podjęłam decyzję o cięciu. I tak odrosną – mówiła w wywiadzie dla brytyjskiego „Vogue’a”.

W platynowym jeżyku pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes ubrana w tiulową suknię Diora. Iris, tak jak wcześniej jej ojciec, jest ambasadorką marki.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij