Znaleziono 0 artykułów
04.09.2023

Jacob Elordi podbija Festiwal Filmowy w Wenecji w nonszalanckiej stylizacji i z it-bag w ręku

04.09.2023
Fot. Getty Images

Jacob Elordi na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Wenecji zaprezentuje się dopiero w poniedziałek 4 września (będzie promował swój najnowszy film „Priscilla”), ale media i tak okrzyknęły go już najlepiej ubraną gwiazdą tegorocznej edycji imprezy. Wystarczyło, by świat obiegły zdjęcia jego stylizacji z lotniska, w której po mistrzowsku połączył kontrolowaną nonszalancję z luksusem najwyższego kalibru.

Wielbiciele stylu Elordiego oraz baczni obserwatorzy branży mody nie mają wątpliwości, że kontrolowanie casualowa i nonszalancka stylizacja, w jakiej aktor wylądował w Wenecji, bije na głowę większość looków z czerwonego dywanu tegorocznej edycji imprezy. Dlaczego? Bo jest inna, spójna z jego stylem, jednocześnie luzacka i przemyślana, stanowi rezultat nieszablonowego podejścia do ubioru i zabawy nim.

Fot. POKE/BackGrid UK /East News

Jacob Elordi w Wenecji umacnia tytuł mistrza kontrolowanej nonszalancji

Elordi pod względem stylu nigdy nie należał do zachowawczych. Kalifornijską wariację na temat francuskiego je ne sais quois wykorzystywał w zacierających granice płci lookach, a celowo niechlujne zestawienia przełamywał luksusowymi akcesoriami. I to właśnie na tym schemacie musiał polegać wymyślając przebojową stylizację z podróży na Festiwal Filmowy w Wenecji.

Siła tego looku paradoksalnie leży też w jego zwyczajności. Śladem największego trendu ostatnich miesięcy – pragmatycznej, ale i wysokiej jakości mody prawdziwie gotowej do noszenia, Elordi wykorzystał basikowe elementy garderoby i, miksując je z wyrazistymi dodatkami, stworzył zestaw, który równie chętnie co mężczyźni, już teraz kopiować chcą także kobiety.

Jacob Elordi z torbą Speedy 20 z pierwszej kolekcji Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton

Luźne jeansy z nieco przydługą nogawką aktor połączył z cienkim kremowym swetrem i lakierowanymi mokasynami. Jak na ulubieńca świata mody przystało, jako jeden z pierwszych dostąpił zaszczytu posiadania torby zaprojektowanej przez Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton. Z żółtą Speedy 20 wcześniej sfotografowano tylko projektanta. Już teraz mówi się o niej jako o najbardziej pożądanej i najdroższej torebce, która premierę będzie mieć w 2024 r. W najcenniejszej i ozdabianej biżuteryjnymi detalami wersji ma kosztować nawet milion euro.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij