Znaleziono 0 artykułów
12.04.2022
Artykuł sponsorowany

Rewolucja w pielęgnacji ubrań

12.04.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Nie wszystkie ubrania chcemy wkładać do pralki, co więcej, nie wszystkie też powinniśmy. Dotychczas by je odświeżyć i zdezynfekować, zanosiliśmy je do pralni chemicznej. Dziś możemy zrobić to w domu, w szafie parowej, która przy okazji wygładzi zagniecenia i usunie nieprzyjemne zapachy.

Idealna wiosenna randka? Kolacja w modnej restauracji zakończona romantycznym spacerem wśród budzącej się do życia natury. Z tej okazji z szafy wybieramy ulubione ubrania. Niestety, następnego dnia okazuje się, że sukienka przesiąkła zapachami kuchni, a marynarka, zmoczona wiosenną mżawką, jest wygnieciona i nieświeża. Pranie ich w pralce to spore ryzyko, zostaje więc pralnia chemiczna? Niekoniecznie. Z szafą parową Samsung AirDresser możemy oszczędzić czas i z łatwością zadbać o ulubione ubrania. Dzięki rewolucyjnej technologii szafa parowa usunie zagniecenia i nieprzyjemne zapachy, odświeży i zdezynfekuje ubrania. Innymi słowy, zapewni im odpowiednią pielęgnację bez użycia pralki, dzięki czemu będą nam służyły znacznie dłużej.

(Fot. Materiały prasowe)

Tkaniny, szczególnie te delikatne, nie najlepiej znoszą częste pranie. W przypadku garniturów pranie w pralce w ogóle nie jest możliwe. Pralnia chemiczna to spory koszt, a każdorazowa wizyta w takim miejscu wiąże się ze stratą czasu. W dodatku ubrania czyszczone chemicznie często niezbyt przyjemnie pachną. Dlatego szafa parowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy każdego dnia chcą cieszyć się świeżymi ubraniami bez zagnieceń. AirDresser będzie również idealnym wsparciem dla wszystkich tych, którzy pragną dłużej cieszyć się swoimi ubraniami.

Szafa parowa zapewni odpowiednią pielęgnację nawet najbardziej wymagającym tkaninom – sprawdzi się w przypadku ręcznie szytych ubrań, delikatnych materiałów, jak kaszmir, a także wspomnianych garniturów. Pielęgnacja sukni wieczorowych, na przykład wyszywanych perłami czy koralikami, również przestanie być problemem. AirDresser błyskawicznie je odświeży, bez ryzyka uszkodzenia delikatnych elementów.

Samsung AirDresser: Technologia dla wygody

Jak to działa? Samsung AirDresser wykorzystuje powietrze i parę. Najpierw Jet Air – silny podmuch powietrza – błyskawicznie usuwa z naszych ubrań kurz, pyłki i alergeny. Następnie Jet Steam generuje parę, eliminując w ten sposób aż do 99,9 proc. wirusów i bakterii, 100 proc. roztoczy oraz 99 proc. nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych substancji. Urządzenie ma też filtr deodoryzujący, który nie tylko wychwytuje i usuwa z ubrań nieprzyjemne zapachy, ale też uniemożliwia im gromadzenie się wewnątrz urządzenia. Filtr eliminuje aż 99 proc. zapachów, takich jak dym tytoniowy, grillowane mięso, pot i pranie chemiczne.

(Fot. Materiały prasowe)

Co ważne, AirDresser w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu nie wykorzystuje ruchów mechanicznych, ale wyłącznie podmuch ciepłego powietrza i parę. Urządzenie jest dzięki temu niezwykle ciche i nie drży podczas pracy. A dzięki aplikacji Smart Things korzystanie z AirDresser jest jeszcze prostsze. Funkcja Care Recipe sugeruje najlepszy program odświeżania do konkretnych rodzajów tkanin. Dodatkowo można pobrać programy przeznaczone dla konkretnych części garderoby lub rodzajów tkanin.

Szafa parowa: Doskonała do domu i biura

Szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser znakomicie sprawdzi się zarówno w domu i mieszkaniu, jak i w biurze czy hotelu – dzięki eleganckiemu designowi bez problemu wkomponuje się we wnętrze. Może stać w garderobie lub w przedpokoju, gdzie z pewnością docenią ją goście. Wystarczy powiesić w niej wilgotny płaszcz lub kurtkę i uruchomić odpowiedni program, aby po spotkaniu wyciągnąć je suche i wolne od zagnieceń. Delikatne i bezpieczne dla tkanin suszenie w niskiej temperaturze chroni ubrania przed zniszczeniem oraz kurczeniem się.

(Fot. Materiały prasowe)

Samsung Air Dresser będzie też niezwykle pomocny, kiedy podczas długiego dnia pracy wybierzemy się na lunch do restauracji. Jeśli marynarka czy płaszcz przesiąkną zapachami jedzenia, wystarczy odwiesić je do szafy parowej, by niebawem wyciągnąć je odświeżone.

Samsung AirDresser to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną dłużej cieszyć się ubraniami. Szafa parowa utrzyma je w idealnej formie bez ryzyka zniszczenia delikatnych czy wymagających tkanin.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij