Znaleziono 0 artykułów
30.06.2022
Artykuł partnerski

Kolekcja Doroty Goldpoint w Raffles The Palm Dubai: Duet doskonały

30.06.2022
Fot. Materiały prasowe

„Spirit of Desert” to nazwa najnowszej kolekcji Doroty Goldpoint. Bogata w kolory i faktury, inspirowane pięknem pustynnego krajobrazu, swoją premierę miała podczas Arab Fashion Week 2022 w Dubaju. Wchodzące w jej skład kreacje sfotografowano w luksusowym hotelu sieci Accor – Raffles The Palm Dubai, którego klasyczne, lecz bogato zdobione wnętrza idealnie współgrają z prezentowanymi kreacjami.

Na kolekcję „Spirit of Desert” składają się bogato zdobione suknie koktajlowe i wieczorowe. Uszyto je z najszlachetniejszych tkanin, takich jak jedwabna satyna, organza, szyfon i żakard. Wśród zdobień królują biżuteryjne detale, koronki i złocenia. Kroje wzbogacono z kolei o asymetrię, bufiaste rękawy i falbany. Kolorystykę kolekcji ograniczono do odcieni beżu, różu i złota, dzięki czemu tworzy ona spójną całość.

Fot. Materiały prasowe

Dopełnienie pokazowych stylizacji stanowiły zaprojektowane specjalnie na tę okazję i ręcznie wykonane nakrycia głowy. Zaprezentowany na wybiegu, pełen lekkości, delikatności i romantyzmu obraz doskonale wpisuje się w charakterystyczną dla Doroty Goldpoint estetykę.

„Spirit of Desert” dostępna jest w otwartym od 25 marca showroomie Doroty Goldpoint zlokalizowanym w Dubai Design District. – Po odniesieniu na rynku arabskim sukcesów i propozycji stałej współpracy z Arab Fashion Week poczułam, że to właśnie tutaj chciałabym spełnić kolejne wielkie marzenie. Proces zakładania firmy w Dubaju trwał kilka miesięcy. Z początkiem roku rozpoczęliśmy prace remontowe, których postępy każdego dnia utwierdzały mnie w przekonaniu, że podjęłam właściwą decyzję. Stworzyłam na mapie świata piękne miejsce, w którym promuję polską modę – opowiada Dorota Goldpoint. Projektantka zadbała, by wnętrze showroomu odzwierciedlało styl i charakter marki, jednocześnie odpowiadając estetyką lokalnym klientkom.

 

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij