Znaleziono 0 artykułów
28.05.2023

Jane Fonda w cekinowej kreacji w Cannes

28.05.2023
Jane Fonda w stylizacji Ami Paris w Cannes / Getty Images

Jane Fonda nie przestaje zachwycać na czerwonym dywanie. Tym razem gwiazda pojawiła się na ceremonii zamknięcia 76. Festiwalu Filmowego w Cannes w kreacji, którą po raz kolejny przełamała stereotypy dotyczące dojrzałego stylu.

Podczas ceremonii zamknięcia Jane Fonda wręczała nagrodę dla najlepszego filmu pokazanego na canneńskim festiwalu w 2023 roku. Na ten wyjątkowy wieczór wybrała projekt Ami Paris, który specjalnie dla niej przygotował Alexandre Mattiussi. Była to kreacja doskonale oddająca styl 85-letniej aktorki, która uwielbia dopasowane, eleganckie stylizacje, przełamujące stereotypy na temat wieku. Jane Fonda nigdy nie zrezygnuje z blasku.

Jane Fonda w cekinowej kreacji w Cannes

Na czerwonym dywanie w Cannes aktorka pojawiła się w czarnym cekinowym topie z asymetrycznym trenem, do którego dobrała dopasowane jedwabne spodnie oraz klasyczne buty na niewielkim obcasie. Stylizację uzupełniała bogato zdobioną biżuterią: kolczykami z grubych ogniw oraz naszyjnikiem. Dzięki tej kreacji Jane Fonda po raz kolejny była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na czerwonym dywanie.

Aktorka nie ma zamiaru zwalniać tempa – ani pod względem kariery filmowej, ani działalności aktywistycznej czy wystąpień publicznych. Niedawno przyznała, że zakończyła leczenie chemioterapią i po raz kolejny wygrała z rakiem.

Podczas ceremonii w Cannes Jane Fonda wręczała Złotą Palmę dla najlepszego filmu festiwalu. Wygrała ją francuska reżyserka Justine Triet za thriller kryminalny „Anatomy of a fall”.

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij