Znaleziono 0 artykułów
20.06.2018

Jennifer Lawrence ambasadorką nowego zapachu Dior

20.06.2018
Jennifer Lawrence (Fot. Brigitte Lacombe, mat. prasowe Dior)

Francuski dom mody pogłębia współpracę z podwójna zdobywczynią Oscara, Jennifer Lawrence. Aktorka ambasadorką marki została w 2012 roku. Do tej pory pojawiała się w kampaniach akcesoriów oraz kolekcji ready-to-wear i Cruise. Już niedługo zadebiutuje jednak w nowej roli – jako twarz najnowszego zapachu, który na rynku pojawić ma się pod koniec roku.

Po kampaniach z sukcesem realizowanych dla Diora od sześciu lat, aktorka Jennifer Lawrence już niedługo zadebiutuje we francuskim domu mody w zupełnie nowej roli: jako ambasadorka i twarz najnowszego zapachu, którego premiera planowana jest na jesień 2018. Laureatka Oscara dołączy tym samym do innych aktorek w rodzinie Dior Beauty: Natalie Portman i Charlize Theron, które od kilku lat są ambasadorkami perfum „Miss Dior” i „J’adore”.

Francuska marka nie ujawnia póki co zbyt wielu szczegółów na temat kampanii i samej kompozycji. Wiadomo, że zapach zostanie stworzony przez oficjalnego „nosa” Diora – Francoisa Demachy i będzie pierwszą nową propozycją domu mody od 20 lat. Za obiektywem sesji wizerunkowej stanęła Brigitte Lacombe, która z Lawrence spotkała się już wcześniej na planie kampanii na jesień-zimę 2018-2019, pre-fall 2018 i lato 2018.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij