Znaleziono 0 artykułów
08.04.2020

Jennifer Lopez i Reese Witherspoon: Nowa przyjaźń w show-biznesie

08.04.2020
(Fot. Getty Images)

Najsłynniejsza fanka „Legalnej blondynki”? JLo. – Oglądałam ostatnio twój film z moimi dzieciakami. Były zachwycone – powiedziała aktorka i piosenkarka odtwórczyni głównej roli w kultowej komedii.

Jennifer Lopez i Reese Witherspoon promują teraz swoje programy na nowej platformie Quibi. JLo stworzyła format „Thanks a Million”. Gwiazda ofiaruje uczestnikowi sto tysięcy dolarów, pod warunkiem że odda połowę kwoty, czyli 50 tysięcy, osobie, która jego zdaniem na to zasługuje. Kolejna osoba też musi oddać połowę tego, co otrzymała. Oprócz Lopez, która produkuje serię, darczyńcami są także inni celebryci – Kevin Hart, Nick Jonas, Kristen Bell, Aaron Rodgers, czy Yara Shahidi. Wybierają obdarowanych zgodnie ze swoim uznaniem – to mogą być osoby zmagające się z chorobą, liderzy lokalnych społeczności albo lekarze.

Witherspoon też została gwiazdą Quibi. Jej głos można usłyszeć w „Fierce Queens”, serialu dokumentalnym powstałym we współpracy z BBC Natural History Unit, o lwicach, lamparcicach i panterach.

Jennifer i Reese spotkały się więc na live’ie na Instagramie Witherspoon, żeby porozmawiać o Quibi. Przy okazji okazało się jednak, że Lopez jest superfanką „Legalnej blondynki”. Komedia z 2001 roku o Elle Woods (w tej roli Witherspoon), która wbrew stereotypom o głupich blondynkach, dostaje się na prawo na Harvard, spodobała się także dzieciom JLo. – Były zachwycone! To cudowny film. A ty jesteś w nim świetna – mówi Lopez. – Powiedziałam im, że jest też sequel i chyba trzecia część – dodała. – Trzecia dopiero powstaje – poprawiła ją Reese, wspominając, że druga ujrzała światło dzienne w 2003 roku. Aktorka już kilka miesięcy temu potwierdziła, że pracuje nad projektem. Nie weszła jeszcze na plan, ale scenariusz jest gotowy. Premiery możemy więc spodziewać się najwcześniej w 2021 roku. – Koniecznie zróbcie trzecią część. Elle jest świetna. To inspiracja i motywacja dla dziewczynek – mówiła Lopez. – Ludzie kochają tę postać – mówiła sama Reese w ostatnim wywiadzie dla „Entertainment Weekly”, przyznając, że uwielbia ją grać. Na razie Reese oglądamy w serialu Hulu „Little Fires Everywhere”.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij