Znaleziono 0 artykułów
20.11.2019

Joan Collins w świątecznej kampanii Valentino

20.11.2019
Joan Collins w świątecznej kampanii Valentino (Fot. materiały prasowe Valentino)

Gwiazda „Dynastii” zaprasza do tańca w pierwszej odsłonie współpracy z włoskim domem mody. 86-letnia diwa wygląda zjawiskowo w czerwonej sukni i diamentowej biżuterii.

Podczas zeszłorocznej MET gali Joan Collins niespodziewanie pojawiła się na czerwonym dywanie. Odtwórczyni kultowej roli Alexis Colby zadebiutowała na Oscarach mody w kreacji Valentino projektu Pierpaola Piccioliego. Kaskadowa suknia z obszytymi piórami falbanami, inspirowana stylem bohaterki „Dynastii”, idealnie wpisała się w temat gali, „Camp: Notes on Fashion”.

Teraz 86-letnia diwa ponownie łączy siły z Valentino, tym razem przy okazji świątecznej kampanii włoskiej marki. W pierwszym z trzech rozdziałów współpracy możemy zobaczyć Joan Collins w koronkowej sukience z koronek i diamentowej biżuterii. Gwiazda składa niespodziewaną wizytę grupie przyjaciół, z typową dla siebie ekstrawagancją i humorem, wprowadza ich w radosny klimat zbliżających się świąt. Klip z udziałem ikony lat 80. i 90. wyreżyserowała Barbara Anastacio, a za stylizację odpowiadała Sofia Prandoni.

Joan Collins w świątecznej kampanii Valentino (Fot. materiały prasowe Valentino)

Joan Collins poznała Valentino Garavaniego, założyciela i wieloletniego dyrektora artystycznego marki, w latach 60-tych podczas wizyty w Rzymie. Od tamtej pory kreacje Włocha na stałe zawitały do kolekcji aktorki. W wywiadzie dla amerykańskiego „Vogue’a” diwa zdradziła, że jej ulubionym projektem Valentino jest błyszcząca mała czarna, która kupiła w 1989 roku. 

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij