Znaleziono 0 artykułów
15.06.2023

Vogue Polska Beauty Awards: Jurorzy trzeciej edycji konkursu

15.06.2023
(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Obiektywni w ocenach, wymagający w efektach oraz swobodnie poruszający się po świecie kosmetyków do pielęgnacji, makijażu, perfum oraz akcesoriów beauty. Eksperci i ekspertki branży oraz członkowie redakcji „Vogue Polska” po raz trzeci wybiorą najlepsze produkty, marki oraz zabiegi. Oto jurorzy trzeciej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards 2023.

Czujnie śledzą trendy, bezustannie testują nowości, nie tracąc przy tym świeżego spojrzenia i ciągłego apetytu na kolejne zachwyty. Potrafią wskazać skuteczny kosmetyk i wśród setek wyłowić to, co naprawdę działa. Ta jedenastka wyłoni zwycięzców w 35 kategoriach trzeciej edycji Vogue Polska Beauty Awards 2023. Poznajcie ich bliżej.

Joanna Czech

(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Guru w dziedzinie pielęgnacji skóry. Przez 35 lat wykształciła autorską metodę dbania o skórę twarzy i całego ciała w swoim gabinecie kosmetycznym. Dziś Polka prowadzi dwie kliniki: w Dallas i Nowym Jorku, a do jej zabiegów niezmiennie ustawia się długa kolejka zachwyconych klientek. Nic dziwnego, innowacyjne, spersonalizowane i zgodne z filozofią slow-age zabiegi wykorzystują technologię oraz moc cudownych dłoni kosmetolożki. Efekty przyciągają do Joanny Czech gwiazdy pokroju Jennifer Aniston, Carey Mulligan i Cate Blanchett. Joanna Czech stworzyła autorską linię kosmetyków, pełni także funkcję Global Skincare Expert marki Cle de Peau Beaute.

Patrycja Dobrzeniecka

(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych makijażystek w Polsce. Od ponad 20 lat pracuje m.in. przy sesjach zdjęciowych oraz za kulisami światowych pokazów mody. Jej makijaże wciąż zachwycają świeżością spojrzenia, wyczuciem trendów i niezwykłą umiejętnością łączenia kolorów. Tworzy nie tylko wizerunki polskich gwiazd, lecz także kampanie największych marek kosmetycznych. Na swoim Instagramie uchyla czasem rąbka tajemnicy i pokazuje swoje inspiracje, dzieli się doświadczeniami oraz prywatnymi makijażowymi rytuałami.

Dominik Sadoch

(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Światowej sławy model to zdecydowanie za mało pojemne słowa, by opisać postać Dominika. Jego zewnętrzne piękno jest tylko odbiciem twórczego umysłu. Dominik pojawiał się na wybiegach u gigantów świata mody, m.in. w pokazach Louis Vuitton, Prady, Diora, Vivienne Westwood. Jednocześnie podróżował po świecie, ucząc się i kształtując kreatywne spojrzenie oraz wrażliwość na sztukę. Dziś jest nauczycielem jogi oraz organizatorem wellnessowych wyjazdów.

Gosia Boy

(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Redaktorka mody, influencerka i wielbicielka dobrego designu. Na co dzień współpracuje z markami z branży mody i urody. Ceni sobie naturalne piękno i stylowy minimalizm, a w pielęgnacji szuka dobrych składników aktywnych oraz sprawdzonych i jakościowych formuł kosmetycznych.

Ewa Grzelakowska-Kostoglu

(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Znana jako Red Lipstick Monster – wizażystka, kosmetolożka i jedna z najbardziej rozpoznawalnych influencerek branży beauty. Swoje obserwatorki uczy świadomego podejścia do kosmetyków i urody w ogóle. Jej makijażowe tutoriale ogląda ponad półtora miliona internautów. Ewa pisze również książki. Ma na swoim koncie m.in. „Ciałopozytywny poradnik śniadaniowy” oraz „Tajniki makijażu”.

Marta Zawiślańska

(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Ekspertka w dziedzinie beauty, pasjonuje się koloryzacją oraz stylizacją włosów. Prowadzi swój salon w Warszawie (Atelier Stylissimo) oraz pełni rolę Advokat Authentic Beauty Concept w Polsce. Od lat w zawodzie, ceniona za profesjonalizm i wyobraźnię, pracuje również z gwiazdami. Jej makijażowe preferencje to lekki i perfekcyjny look, który potrafi zrobić w kilka minut.

Natalia Klimas-Bober

(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Aktorka, absolwentka prestiżowych szkół: The Lee Strasberg Theatre & Film Institute oraz The William Esper Studio. Jednocześnie influencerka i mama dwóch córek. Wielbicielka dobrych kosmetyków i lekkiego makijażu. Jej porcelanowa skóra jest zasługą świadomej pielęgnacji, a makijaż, choć minimalistyczny, ma swój mocniejszy szczegół: usta, które Natalia potrafi perfekcyjnie podkreślać.

W jury zasiądą również członkowie redakcji „Vogue Polska”: redaktorka naczelna Ina Lekiewicz, szefowa działu urody Izabela Cieplińska, redaktorka mody Michalina Murawska, dyrektor ds. marketingu i PR Szymon Machnikowski oraz redaktorka urody Ilona Rechnio.

(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)
(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)
(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)
(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)
(Fot. Materiały prasowe Vogue Polska)

Ilona Rechnio
Proszę czekać..
Zamknij