Znaleziono 0 artykułów
30.10.2023

Kalendarz adwentowy inny niż wszystkie

30.10.2023
(Fot. Getty Images)

Kalendarze adwentowe osładzają dni przedświątecznej gorączki. Naszym typem jest Kalendarz Adwentowy Satisfyer Deluxe. Odkrywanie tego, co kryją kolejne okienka, zapewnia dużo ekscytacji i działa na wyobraźnię. Pomoże też rozniecić na nowo ogień w związku.

Erotyczny kalendarz adwentowy może poprawić jakość relacji z drugą osobą lub z samym sobą. Ten prezent pobudza zmysły i uruchamia wyobraźnię. Przypomina też, że warto uczynić z przyjemności priorytet i znaleźć na nią czas w kalendarzu.

Zmysłowy kalendarz adwentowy to prezent dla singli i par

Tylko pomyśl – masz przed sobą duże pudełko wypełnione gadżetami erotycznymi, które zapewniają masę przyjemności. Nie wiesz, co się kryje w kolejnych okienkach. Każdy dzień, dzięki ich odkrywaniu, staje się pobudzającą zmysły przygodę. Tego typu niespodzianki mogą pomóc w zbliżeniu się do swojego ciała, odnalezieniu nowych doznań i w obudzeniu ognia w relacji. 24 dni pełne emocji? Brzmi naprawdę kusząco,

Co kryje w sobie zmysłowa niespodzianka (spoiler alert!)

W dostarczaniu rozkosznych kalendarzy adwentowych specjalizuje się marka gadżetów erotycznych Satisfyer. Jej „pingwinek” to wiralowy masażer, który odmienił życie seksualne naprawdę wielu osób. Co tym razem marka ukryła w Kalendarzu Adwentowym Deluxe?

Wśród zmysłowych niespodzianek znajdziemy bestsellerowy masażer intymny Satisfyer Cutie Heart w kształcie serduszka w niebanalnym niebieskim kolorze, który stymuluje dzięki wykorzystaniu fal ciśnienia i wibracji. Kalendarz Adwentowy Satisfyer Deluxe 2023, który znajdziemy m.in. w drogeriach SuperPharm, zawiera również jajeczko do masturbacji Satysfier Egg „Bubble”, które za sprawą specjalnych wypustek, gwarantuje nieoczekiwane doznania. W kalendarzu ukryte zostały rozmaite wibratory, masażery, korki analne, nie zapomniano też o lubrykancie, nieodzownym w czasie używania gadżetów. Są tu również packa do klapsów, karty i kości do zmysłowej gry. Do tego bielizna niemieckiej marki Penthouse idealna na przedświąteczną randkę. Wszystkim marzącym o długiej, niespiesznej sesji przyjemności na pewno przyda się świeca do masażu, która rozpala zmysły czy olejek. Kalendarz został stworzony, by zaspokoić oczekiwania zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Kalendarz Adwentowy Satisfyer Deluxe (Fot. Materiały prasowe)

 

Paulina Klepacz
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Kalendarz adwentowy inny niż wszystkie
Proszę czekać..
Zamknij