Znaleziono 0 artykułów
26.02.2021

Iris Law w kampanii Stelli McCartney

26.02.2021
(Fot. materiały prasowe)

Iris Law i Jyrrel Roberts wystąpili w kampanii kolekcji stworzonej przez brytyjską projektantkę we współpracy z japońskim artystą Yoshitomo Narą.

Iris Law, córka Jude’a Lawa i Sadie Frost, niedawno występowała w kampanii Marka Jacobsa. Teraz razem z chłopakiem, artystą i modelem Jyrrelem Robertsem, pozuje dla Stelli McCartney, prezentując kolekcję na sezon wiosna-lato 2021, w której wykorzystano nadruki stworzone przez Yoshitomo Narę. Japoński artysta zreinterpretował logo marki („Old Bond Street”), wykorzystano także charakterystyczne dla niego mangowe motywy. Na bluzach z płynnej płciowo kolekcji znajdziemy rebelianckie hasła – „We are punks”, „Change the history”, „Don’t waste another day!” – oddające ducha Generacji Z. Oprócz Law i Robertsa, na zdjęciach widzimy także muzyka Ahlamalika i jego brata, Ahlijaha Williamsa.

(Fot. materiały prasowe)

Kolekcję jak zwykle u Stelli McCartney uszyto z ekologicznych materiałów – organicznej bawełny i wegańskiej skóry. Charakterystyczne elementy to dresy, garnitury i koszule.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Iris Law w kampanii Stelli McCartney
Proszę czekać..
Zamknij