Znaleziono 0 artykułów
24.01.2019

Kate Winslet powróci na mały ekran

24.01.2019
Kate Winslet w serialu Mildred Pierce (Fot. HBO / SCHWARTZ, ANDREW / Album/EAST NEWS)

Po ośmiu latach przerwy zdobywczyni Oscara oraz nagrody Emmy pojawi się w miniserialu „Mare of Easttown”. Za produkcję odpowiada stacja HBO.

To kolejna już produkcja telewizyjnego giganta, w której zobaczymy światowej sławy gwiazdę. Po ogromnym sukcesie serialu „Wielkie kłamstewka”, który powróci latem 2019 roku, z Meryl Streep i Reese Witherspoon w obsadzie, oraz rewelacyjnych rolach Amy Adams i Patrici Clarkson w produkcji „Ostre przedmioty”, na małym ekranie będziemy mogli podziwiać Kate Winslet.

Aktorka, która w 2018 roku zagrała u Woody'ego Allena w filmie „Na karuzeli życia” oraz u boku Idrisa Elby w produkcji „Pomiędzy nami góry”, pojawi się w miniserialu wyprodukowanym przez HBO.

„Mare of Easttown” to historia pani detektyw, która w małym miasteczku w stanie Pensylwania, stara się rozwikłać zagadkę morderstwa, jednocześnie radząc sobie z problemami osobistymi. Winslet jest również współproducentką serialu, a na planie towarzyszyć jej będzie Brad Ingelsby. Za reżyserię odpowiada z kolei Gavin O'Connor.

To drugi projekt HBO, w który zaangażowała się zdobywczyni Oscara. Rola tytułowej Mildred w serialu „Mildred Pierce”, na podstawie powieści Jamesa M. Caina, przyniosła Winslet nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki. 

Kate Winslet z nagrodą Emmy (Fot. Getty Images)

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij