Znaleziono 0 artykułów
19.03.2024

Kelly Rutherford wiosną 2024 stawia na ołówkową jeansową spódnicę

19.03.2024
Fot. Getty Images

Kariera Kelly Rutherford przeżywa renesans, ale wcale nie za sprawą poczynań aktorskich, ale wyjątkowego stylu, którym dzieli się z fanami na Instagramie. Jedni patrzą na niego jak na flagowy przykład estetyki „quiet luxury”, inni dopatrują się w nim nawiązań do nurtu „rich mom” – szczególne podobieństwa dostrzegają między szafą aktorki a wizerunkiem Lily van der Woodsen, którą grała w serialu „Plotkara”. Rutherford, która zawsze stawia na minimalizm w eleganckim wydaniu, tym razem skusiła się na jeansową spódnicę midi. Ten model spódnicy to także nowy ulubieniec Francuzek na wiosnę.

Kelly Rutherford gościła na ostatnim tygodniu mody w Paryżu (z pierwszego rzędu oglądała chociażby pokaz Diora), możliwe więc, że stolicę Francji opuściła z wieloma modowymi inspiracjami na nowy sezon. Swoją minimalistyczną, elegancką i utrzymaną w duchu dyskretnego luksusu garderobę postanowiła bowiem uzupełnić o nową ulubioną spódnicę Francuzek. Jeansowa spódnica midi w klasycznym błękicie, z wysokim stanem i o długości 7/8 pochodzi z kolekcji marki Leam. Aktorka połączyła ją z marynarką o konstrukcji nawiązującej do bolerka od Patou.

Fot. Getty Images

Styl Kelly Rutherford: Elegancja, prostota i dyskretny luksus

W ostatnich miesiącach kariera Rutherford nabrała rozpędu dzięki jej wysmakowanym, ale i łatwym do odtworzenia stylizacjom, jakimi dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Szybko okrzyknięto ją królową dyskretnego luksusu, a w jej lookachh dopatrywano się nawiązań do wizerunku Lily van der Woodsen, jaką grała w serialu „Plotkara” – prekursorki „rich mom energy”, owiniętej w kaszmirowe szale, z bezbłędnie skrojonymi płaszczami i dzierżącej w ręku torebkę Birkin Hermèsa.

Kelly Rutherford na Instagramie demonstruje, jak interpretować ponadczasowy styl

Selfie aktorki, które najczęściej wykonuje w windzie, są nie tylko doskonałą dokumentacją jej klasycznego, stonowanego i eleganckiego stylu, ale też znakomitym źródłem informacji na temat jej ulubionych marek. Rutherford kocha na przykład projekty By Malene Birger, w jej szafie sporo jest także propozycji od Marie de la Orden i Extreme Cashmere, a także dodatków mniejszych marek z całego świata, w tym chociażby od Zofii Chylak. Jej styl to idealne połączenie szyku z manhattańskiego Upper East Side, skandynawskiego minimalizmu i francuskiego je ne sais quoi.

Oto kilka stylizacji aktorki, które mogą posłużyć za świetną inspirację na sezon wiosna-lato 2024.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kelly Rutherford wiosną 2024 stawia na ołówkową jeansową spódnicę
Proszę czekać..
Zamknij