Znaleziono 0 artykułów
07.05.2022

Kim Kardashian w sukni Marilyn Monroe z gali Złotych Globów

07.05.2022
Kim Kardashian na MET Gali w 2022 roku (Fot. Getty Images)

Stylizacja celebrytki podczas tegorocznej MET Gali wywołała nie lada sensację. Kim Kardashian pojawiła się na niej w sukni Marilyn Monroe w której aktorka śpiewała prezydentowi Johnowi F. Kennedy’emu „Happy Birthday”. 6 maja Kim pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w drugiej, oryginalnej kreacji Marilyn tym razem z gali Złotych Globów w 1962 roku.

Plotki o przemianie Kim w Marilyn Monroe pojawiły się w mediach na dwa dni przed balem. Celebrytka nie zawiodła i na czerwonym dywanie nowojorskiego Metropolitan Museum of Art pojawiła się w cielistej kreacji francuskiego kreatora mody Jeana Louisa. Stylizacja na Marilyn Monroe nie byłaby kompletna bez białego futra oraz włosów w kolorze platynowego blondu, których farbowanie zajęło 14 godzin: – To była pierwsza prawdziwa naked dress – mówi o sukni na podstawie szkicu Boba Mackiego gwiazda w rozmowie z „Vogue’iem”.

Okazuje się jednak, że naked dress to nie jedyna kreacja należąca do amerykańskiej aktorki, w której postanowiła pokazać się celebrytka. 6 maja Kim opublikowała na Instagramie zdjęcie w pokoju hotelowym, zrobione po MET Gali. Kardashianka pozuje na nim w cekinowej, zielonej sukni, w której Marilyn Monroe odebrała Henrietta Award podczas gali Złotych Globów w 1962 roku. Kreacja projektu Normana Norella była w posiadaniu Heritage Auctions.

Podczas poszukiwań sukni Kim odkryła również, że nagroda, którą odebrała Marilyn, jest w posiadaniu jej dobrego przyjaciela Jeffa Leathama.

- Czuję się zaszczycona, że mogłam w ten sposób, podczas tej niezwykłej nocy, uwolnić swoją wewnętrzną Marilyn – napisała na Instagramie Kim Kardashian.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij