Znaleziono 0 artykułów
08.02.2024

Zabawa formą w dmuchanej kolekcji biżuterii „Blow” Berries&Co.

08.02.2024
Kolekcja „Blow” biżuteryjnej marki Berries&Co. (Fot. Paulina Wesołowska)

Biżuteryjna marka Berries&Co. wypuściła nową kolekcję. W linii „Blow” znajdziemy lekką jak piórko, dmuchaną biżuterię. Nie ma tu miejsca na półśrodki – wyraziste formy i przeskalowane modele dają możliwość tworzenia niezliczonej ilości modowych kombinacji.

Berries&Co. to autorska, wykonywana ręcznie biżuteria utworzona przez dwie przyjaciółki: Sandrę Okupnik i Sarę Kisielewską-Falkowską. Założycielki polskiej marki, powstałej w 2017 roku, początkowo projektowały romantyczne naszyjniki, delikatne bransoletki i subtelne pierścionki. 

Wraz z rosnącą liczbą klientek zdecydowały się na coraz większą różnorodność. Najnowsza kolekcja Berries&Co. zachęca do zabawy modą, oferując różne rozmiary i kształty biżuterii. Reguły tu nie istnieją – srebro można połączyć ze złotem, pierścionek zawiesić na łańcuszku, a ucho ozdobić wieloma kolczykami.

Kolekcja „Blow” biżuteryjnej marki Berries&Co. (Fot. Paulina Wesołowska)

W kolekcji „Blow” znajdziemy oryginalne kolczyki o wyrazistych kształtach, które dodadzą charakteru każdej stylizacji. Biżuterię nadmuchano, dzięki czemu jest ultralekka i prawie niewyczuwalna podczas noszenia. Produkty występują w wersji srebrnej (srebro próby 925) oraz złoconej 18K złotem.

Kolekcję „Blow” można kupić na stronie Berriesandco.pl oraz w showroomie marki przy ulicy Zelwerowicza 44 w Warszawie.

Zdjęcia: Paulina Wesołowska
Asystent fotografa: Bartek Suchoń
Stylizacja / koncepcja: Karla Gruszecka
Asystentka stylistki: Paulina Taranowicz
Modelka: Maria Marecka/Model Plus
Make-up: Wilson
Włosy: Adrian Własiuk
Video: Polina Żerko

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij