Znaleziono 0 artykułów
16.04.2024

Feeria barw w kolekcji Marc Cain na sezon jesień-zima 2024

16.04.2024
Kolekcja marki Marc Cain na sezon jesień-zima 2024 (Fot. Materiały prasowe)

Nowa kolekcja marki Marc Cain to prawdziwa gratka dla fanek kolorów. Połączenie ciepłych dzianin, nasyconych odcieni i kwiatowych printów kojarzy się z wiosną, ale projektanci postanowili ożywić w ten sposób sezon jesień-zima 2024.

Kolekcja niemieckiej marki Marc Cain to klasyczne elementy każdej zimowej garderoby z lekkim twistem. Znajdziemy w niej grube dzianiny, płaszcze, długie spódnice i tweedowe marynarki, ale niekoniecznie w przygaszonych kolorach. Projektanci postawili na nasycone barwy, kolorowe printy i wzory. Głównym elementem pozostają dzianiny, z których Marc Cain słynie.

Kolekcja marki Marc Cain na sezon jesień-zima 2024 (Fot. Materiały prasowe)

Najmodniejsze ubrania z kolekcji Marc Cain na jesień-zimę 2024

W kolekcji znajdziemy spodnie w kwiaty, malinowe garnitury oraz żółte płaszcze idealne dla fanek kolorowych stylizacji. Osoby stawiające na neutralne kolory i klasyczne wzory mogą wybrać granatowy denim, bladozielone total looki oraz białe zestawy, które również są elementami kolekcji. Poza ponadczasowymi elementami, nie zabrakło również trendów. Każdy motyw przewodni ma inny styl i schemat kolorystyczny, co pozwala skompletować stylizację w łatwy sposób. Nie zabrakło też propozycji na mniej casualowe okazje – pojawia się dużo brokatu, ciemnych barw, futer w stylu mob wife oraz eleganckich butów na obcasie.

Pokaz kolekcji Marc Cain w Polsce

W kwietniu kolekcja została zaprezentowana w warszawskiej restauracji Selavi. Na evencie pojawiło się wiele polskich gwiazd. Podczas wydarzenia marka postawiła na wykorzystanie sztucznej inteligencji. Printy zostały wykonane przy użyciu algorytmu, a ubrania były jedyną rzeczą jakiej można było dotknąć – cała reszta została wygenerowana komputerowo.

Aleksandra Łukaszek
Proszę czekać..
Zamknij