Znaleziono 0 artykułów
21.04.2023

Marc Cain świętuje 50. urodziny

21.04.2023
(Fot. Materiały prasowe)

W kwietniu marka Marc Cain świętowała 50. urodziny. Z tej okazji zorganizowano jubileuszowy brunch w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Na wydarzenie zaproszono gwiazdy i przyjaciółki brandu: Małgorzatę Foremniak, Kamillę Baar i Joannę Horodyńską. 

W 1973 roku Helmut Schlotterer założył firmę Marc Cain. Marka ugruntowała swoją pozycje w świecie mody dzięki wysokiej jakości krawiectwu i ponadczasowym krojom. W ofercie znajdziemy stylowe dodatki, sukienki boho, wełniane swetry czy świetnie skrojone marynarki.

Aby uczcić jubileuszową rocznicę, przedstawiciele marki zorganizowali wiosenny brunch w  restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. W spotkaniu wzięli udział redaktorzy i styliści oraz ambasadorki marki. Gwiazdy pojawiły się w kreacjach z kolekcji Marc Cain na wiosnę-lato 2023.

To nie koniec świętowania. 31 sierpnia 2023 roku marka uczci urodziny wielkim pokazem mody w głównej siedzibie firmy w Bodelshausen. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie nie tylko kolekcja na sezon wiosna-lato 2024, ale również ekskluzywna linia jubileuszowa, zaprojektowana specjalnie na to wydarzenie. Projekty z tej serii będzie można kupić prosto z wybiegu zgodnie z zasadą see now, buy now.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Marc Cain świętuje 50. urodziny
Proszę czekać..
Zamknij