Znaleziono 0 artykułów
13.05.2023
Artykuł partnerski

Sztuka małych przyjemności z Outhorn

13.05.2023
Fot. Materiały prasowe

Co łączy mistrza Polski w surfingu, podróżniczkę i projektantkę biżuterii. – Wierzymy, że prawdziwe szczęście kryje się w małych przyjemnościach – mówią jednogłośnie.

Kampania Outhorn „Small joys of life” powstała na krańcu świata nazywanym rajem na Ziemi. Na Hawajach czas się zatrzymuje. Tu można wziąć głęboki oddech, rozejrzeć się dookoła i dostrzec to, co najważniejsze: piękno przyrody, małe przyjemności, które ubarwiają codzienność, i ludzi, którzy nas otaczają.

Fot. Materiały prasowe

Do udziału w sesji zdjęciowej marka zaprosiła trójkę bohaterów. Mistrza Polski w surfingu, podróżniczkę i projektantkę biżuterii, których z pozoru wiele różni. Kadry zdradzają podobną energię, co sprawiło, że znaleźli się w tym samym miejscu. Radość życia, witalność, swoboda i potrzeba twórczej wolności oraz umiejętność życia na własnych zasadach – Kornelia, Agata i Kuba ucieleśniają te wartości. – Nasza kampania dokumentuje podróż wyjątkowych pasjonatów, których wybraliśmy, dostrzegając talent i ujmujący zapał towarzyszący im każdego dnia – tak wybór uzasadniają twórcy kampanii. – Chcieliśmy uchwycić, jak robią to, co nadaje ich życiu właściwy rytm, oraz jak, tuż obok tego, potrafią cieszyć się z małych, prostych przyjemności.

Bohaterowie kampanii Outhorn „Small joys of life”: Surfer, podróżniczka i projektantka biżuterii

Kornelia Groworek na co dzień mieszka w Oslo, ale jej domem jest cały świat – jest zapaloną podróżniczką, którą na Instagramie obserwuje ponad 8,5 tys. osób. Agata Wojtczak to artystyczna dusza – projektuje biżuterię inspirowaną naturą i tradycyjnym jubilerskim rzemiosłem. Największą miłością trzeciego ambasadora kolekcji, Jakuba Kuzi, jest surfing. Jak sam mówi, to nie tylko sport, ale styl życia, coś, co przyspiesza rytm jego serca i sprawia, że każdy dzień może być niezapomnianą przygodą. Ta trójka pasjonatów świetnie oddaje ducha kolekcji Outhorn „Small joys of life”, która łączy w sobie potrzebę twórczej wolności oraz zabawę modą.

Fot. Materiały prasowe

Kolekcja Outhorn „Small joys of life”: Beztroska oldschoolowych wakacji

„Small joys of life” to kolekcja, którą można w całości spakować do wakacyjnej walizki. Kroje są ponadczasowe, tkaniny miękkie, kolory kojarzą się ze wspomnieniami z podróży. Pastele, ciepłe barwy przywołujące na myśl zachód słońca na plaży, naturę i ulubione sorbety. Poczucie totalnej swobody i wolności dostarczają przewiewne, cienkie dzianiny, niekrępujące ruchów podczas najbardziej szalonych, letnich aktywności. Kolekcja charakteryzuje się wysoką jakością i wyrazistymi, surowymi wykończeniami: flat lockami oraz delikatnymi acid washigami.

Fot. Materiały prasowe

Wszystkie kroje i nadruki vintage, inspiracja mariną retro, latami 70. i oldschoolowym athleisure z nostalgią przywołują na myśl lato – to gwarantuje nam sentymentalną podróż w czasie. I przywołują na myśl lato to beztroskie, zachowane na starych kliszach z aparatu z dzieciństwa. W kolekcji znajdziesz miłe w dotyku dresowe spodnie, denimowe szorty, topy, oversize’owe bluzy i kurtki bomberki w duchu athleisure. Wakacyjny look dopełnią sukienki, koszule i bejsbolowe czapki z haftowanymi motywami. To wszystko sprawi, że poczujesz się wolny, aby czerpać z dnia jak najwięcej małych przyjemności.

Fot. Materiały prasowe

 

Katarzyna Mizera
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Sztuka małych przyjemności z Outhorn
Proszę czekać..
Zamknij