Znaleziono 0 artykułów
28.05.2021

Inkluzywna kampania H&M z Palomą Elsesser

28.05.2021
Paloma Elsesser (Fot. materiały prasowe)

Najnowszą kolekcją kostiumów kąpielowych H&M celebruje kobiecość w każdym rozmiarze. Premierze towarzyszy kampania z udziałem modelki i aktywistki Palomy Elsesser.

Na letnią kolekcję szwedzkiej marki H&M składają się kostiumy jednoczęściowe i szeroka paleta bikini – od wyciętych fig przez biustonosze bandeau, wiązane na szyi i z dekoltem hiszpańskim. Modele występują w trzech wersjach kolorystycznych: czerni, bieli i odcieniu rdzy. Każdy z nich został wykonany w co najmniej 85 proc. z poliestru z recyklingu. – To nasza najbardziej ekologiczna kolekcja strojów kąpielowych. Cieszymy się, że możemy zaoferować również szeroką rozmiarówkę – mówi Maria Östblom, Head of Design Womenswear w H&M.

(Fot. materiały prasowe)

Premierę kolekcji poprzedzono publikacją filmu siłę drzemiącą w każdej kobiecie, bez względu na rozmiar. Sześć modelek reprezentujących wszystkie sylwetki – Nouri Hassan, Bintou Sillah, Yumi Nu, Shawn Lakin, Tani Gunn i Paloma Elsesser – tańczy w otchłani Oceanu Spokojnego w rytm piosenki „Enjoy The Silence” w wykonaniu wokalistki Fousheé, zachęcając do zmiany postrzegania własnego ciała w strojach plażowych.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

Kolekcja inkluzywnych kostiumów kąpielowych H&M będzie dostępna od czerwca na hm.com i w wybranych sklepach stacjonarnych.

 

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Inkluzywna kampania H&M z Palomą Elsesser
Proszę czekać..
Zamknij