Znaleziono 0 artykułów
14.12.2022

Królowa Letycja w płaszczu od Caroliny Herrery

14.12.2022
Królowa Letycja (Fot. Getty Images)

We wtorek 13 grudnia odbyła się inauguracja Instytutu Cervantesa w Los Angeles. Na wydarzenie przybyła królowa Letycja, która jak zawsze zachwyciła elegancką stylizacją. Tym razem postawiła na karmelowy płaszcz Caroliny Herrery i kremowy komplet uszyty na zamówienie.

Królowa Letycja uważana jest za jedną z najlepiej ubranych monarchiń. Najchętniej sięga po stylizacje klasyczne, zgodne z dworską etykietą, a przy tym z najnowszymi trendami. Wspiera zrównoważone marki i nie zapomina o kreacji po jednym wyjściu. W jej szafie przeważają stonowane kolory, długości maksi oraz podkreślające figurę sukienki.

Na inaugurację Instytutu Cervantesa w Los Angeles królowa Letycja przybyła w karmelowym płaszczu Caroliny Herrery z kolekcji na jesień-zimę 2022. Okrycie narzuciła na kremowy komplet uszyty na zamówienie przez jej prywatną krawcową. Elegancka bluzka z mankietami łączyła się z ołówkową spódnicą midi. Monarchini uzupełniła stylizacje kremowo-beżową torebką Herrery i szpilkami hiszpańskiej marki Margit. Założyła okrągłe kolczyki, a na powieki nałożyła rudo-miedziany cień, który podkreślał brązową tęczówkę jej oczu.

Królowa Letycja (Fot. Getty Images)

Królowa Letycja spędzi w Los Angeles dwa dni. Po spotkaniu inauguracyjnym udała się na spotkanie z pracownikami Instytutu, aby omówić funkcjonowanie placówki. Hiszpański rząd powołał pierwszy Instytutu Cervantesa w 1991 roku, a jego celem jest promowanie kultury i języka hiszpańskiego. W ostatnich latach Letycja otworzyła kilka nowych ośrodków w różnych miejscach na świecie, w tym w Ameryce Południowej.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja w płaszczu od Caroliny Herrery
Proszę czekać..
Zamknij