Znaleziono 0 artykułów
21.12.2023

Królowa Letycja wygląda jak gwiazda lat 70. w tweedowych spodniach i skórzanej kurtce

21.12.2023
Królowa Letycja w skórzanej kurtce i tweedowych spodniach (Fot. Getty Images)

Stylizacją godną pierwszego rzędu na fashion weeku królowa Letycja pobiła wszystkie swoje dotychczasowe looki. To jedna z jej najbardziej przebojowych stylizacji, którą z chęcią powtórzyłybyśmy wybierając się na rockowy koncert.

Tweedowe marynarki i komplety ze spódnicami, które wylansowała Coco Chanel są częstym elementem stylizacji europejskich monarchiń. Nieczęsto możemy jednak zobaczyć tweed w tak oryginalnym wydaniu, w jakim zaprezentowała go w ostatnich dniach królowa Letycja. Tym razem po inspiracje sięgnęła do lat 70., a w jej ubiorze nie zabrakło mocnych skórzanych elementów.

Królowa Hiszpanii i jej coraz bardziej przebojowy styl

Hiszpańska monarchini wybrała ekstrawaganckie, tweedowe spodnie z prostą nogawką w odcieniu butelkowej zieleni, zestawiając je z czarnym topem oraz skórzanymi akcesoriami, idealnie uzupełniającymi look. Zdecydowała się na czarną, dopasowaną kurtkę o motocyklowym charakterze, mocne, trapezowe botki na koturnie, a także dodatki w postaci paska ze srebrną klamrą oraz niewielką torebkę.

Królowa Letycja zaskakuje w tweedowych spodniach, ciężkich butach i skórzanej kurtce (Fot. Getty Images)

Stylizacje Hiszpańskiej królowej cechuje przewrotność, którą warto się inspirować

Królowa Letycja nie raz zachwycała odważnymi kolorami i fasonami, które pomimo eksperymentalnego charakteru, zawsze wpisywały się zarówno w dworską etykietę, jak i obecnie panujące trendy. Jedną ze stylizacji żony Filipa VI, na którą także warto zwrócić uwagę jest jej ostatni look, w którym zaprezentowała się podczas mniej formalnych obchodów 60. urodzin księżnej Heleny. Zamiast na sukienkę lub marynarkę zdecydowała się na tweedowe spodnie w zielonym odcieniu i skórzane akcesoria.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja wygląda jak gwiazda lat 70. w tweedowych spodniach i skórzanej kurtce
Proszę czekać..
Zamknij