Znaleziono 0 artykułów
27.11.2023

Królowa Letycja w stylizacji z nutką grunge’u pokazuje, jak przełamać skórzany płaszcz

27.11.2023
Królowa Letycja wraca do dziennikarskich korzeni w skórzanym płaszczu / Getty Images

Królowa Hiszpanii Letycja tym razem zrezygnowała z ulubionych sukienek, które jesienią nosi do wysokich kozaków. Na międzynarodowym seminarium z języka i dziennikarstwa w La Rioja postawiła na o wiele mniej oficjalny zestaw. Stylizacja królowej Letycji miała w sobie wszystko, co powinno znaleźć się w naszych jesiennych garderobach.

Królowa Letycja na chwilę powróciła do swoich dziennikarskich korzeni. Podczas międzynarodowego seminarium z języka i dziennikarstwa w La Rioja hiszpańska monarchini z wieloletnim dziennikarskim doświadczeniem była honorową gościnią. Spotkanie skupiało się na tematach kryzysu klimatycznego, komunikacji oraz języka. Królowej, która stara się angażować w sprawy ważne społecznie, nie mogło zabraknąć na tego typu spotkaniu.

Zjawiskowa królowa Letycja w skórzanym trenczu

Zwykle to sukienki królowej Letycji powodują falę zachwytów nad jej stylem. Jednak tym razem monarchini zachwyciła w zupełnie odmiennym wydaniu. Na spotkanie, podczas którego królowa Letycja wróciła do swoich dziennikarskich korzeni, wybrała mniej zobowiązującą stylizację. Królowa Letycja zaprezentowała się w zestawie, który doskonale wpasował się zarówno w charakter spotkania, jak i jesienną aurę. Głównym punktem stylizacji królowej Letycji był idealny na jesień skórzany płaszcz o fasonie klasycznego trencza Lottusse, który z pewnością zagości na stałe w szafie królowej. Monarchini uwielbia wracać do sprawdzonych i jakościowych elementów, promując tym samym zrównoważone podejście do mody.

Królowa Letycja w jesiennej stylizacji ze skórzanym płaszczem w roli głównej (Fot. Getty Images)

Bazę jej stylizacji stanowiły materiałowe spodnie w drobną, brązową kratkę Pomandère oraz równie ponadczasowy czarny golf. Królowa Letycja uzupełniła stylizację czarnymi mokasynami Martinelli oraz torebką na złotym łańcuszku z kolekcji Niny Ricci. Wśród biżuteryjnych dodatków znalazły się kolczyki Gold & Roses oraz pierścionek Coreterno. Królowa postawiła na naturalny makijaż z lekko przydymionym okiem oraz fryzurę z delikatnie podkręconymi włosami.

Jesienny styl królowej Letycji

Stylizacja na spotkaniu w La Rioja doskonale odzwierciedla mniej oficjalny styl królowej Letycji. Monarchini uwielbia łączyć niewymuszoną elegancję z wygodą. Już nie raz zachwyciła fanów swojego stylu nie tylko w balowej sukni i królewskiej biżuterii, ale w zestawie, który każdy z nas może znaleźć w swojej szafie. Zwykle na spotkania, podczas których pełni funkcje reprezentacyjne, wybiera doskonale skrojone garnitury. Z kolei podobnie jak brytyjska księżna Kate, również hiszpańską królową możemy coraz częściej oglądać w swetrze w naturalnych kolorach oraz ulubionych skinny jeans. Najpiękniejsze stylizacje królowej Letycji zwykle bazują na sukienkach od ulubionych projektantów, jak np. Caroliny Herrery lub z popularnych marek, po które sięga równie chętnie. Coraz częściej wymienia się ubraniami i dodatkami ze swoimi nastoletnimi córkami - księżniczką Eleonorą oraz księżniczką Zofią, udowadniając tym samym, że ponadczasowy styl wcale nie musi być ograniczany przez wieku.

Zobacz również:

 

Ewelina Kołodziej
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja w stylizacji z nutką grunge’u pokazuje, jak przełamać skórzany płaszcz
Proszę czekać..
Zamknij