Znaleziono 0 artykułów
20.10.2023

Królowa Letycja i jej córki wiedzą, że czarne buty to najlepszy wybór na jesień

20.10.2023
Królowa Letycja (Fot. Getty Images)

Królowa Letycja jesienią chętnie nosi klasyczne buty. Na uroczystości, towarzyszące przyznawaniu nagród Premios Princesa De Asturia  wybrała jeden z hitów jesieni, czyli czółenka ze spiczastymi noskami. Proste czarne modele noszą również córki monarchini, każda z nich w trochę innym stylu.

Królowa Letycja jesienią przestała nosić lubiane przez siebie espadryle, a zamieniła je na ponadczasowe buty. Na koncert poprzedzający galę rozdania Premios Princesa De Asturias 2023 założyła czarne klasyczne czółenka ze szpiczastym noskiem, na kaczuszce.

Królowa Letycja wybiera klasykę

Buty założyła do eleganckich czarnych spodni oraz bluzki w odcieniu pudrowego różu, której bufiaste rękawy i czarny podkreślający talię pasek nadawały stylizacji delikatnego charakteru. Całość dopełniła subtelną biżuterią, czyli drobnymi kolczykami.

Królowa Letycja z córkami Eleonorą i Zofią (Fot. Getty Images)

Córki królowej Letycji chętnie noszą czarne buty

Monarchini dobrze wie, że klasyczne czarne modele obuwia to jesienny must have, dlatego być może namówiła do takiego wyboru swoje córki. Pojawiły się wraz z królową na koncercie w Oviedo w butach, które, tak jak model noszony przez ich matkę, charakteryzowały się szpiczastymi noskami. Eleonora zdecydowała się na wersję z odkrytą piętą, na delikatnym obcasie, a jej młodsza siostra Zofia na balerinki.

Królowa Letycja i jej córki wybierają podobne buty

To nie pierwszy raz, kiedy Królowa Letycja i jej córki zdecydowały się na podobne elementy swoich stylizacji. W sierpniu 2023 Eleonora i Zofia wraz z mamą, podczas zwiedzania ogrodów Jardines de Alfabia na Majorce, nosiły modne latem, szykowne espadryle z wiązaniami na kostce.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja i jej córki wiedzą, że czarne buty to najlepszy wybór na jesień
Proszę czekać..
Zamknij