Znaleziono 0 artykułów
01.08.2023

Królowa Letycja do noszenia espadryli przekonała nie tylko córki, ale i męża, króla Filipa

01.08.2023
Królowa Letycja do noszenia espadryli przekonała nie tylko córki, ale i męża, króla Filipa (Fot. Getty Images)

Nawet na wakacjach królowa Letycja niezmiennie zachwyca dopracowanym, wyrazistym stylem. Podczas zwiedzania Majorki hiszpańska monarchini z córkami i mężem, królem Filipem VI, postawili na letnie kolory, łącząc je z espadrylami – najmodniejszym modelem letnich butów.

Styl królowej Letycji i jej córek niezmiennie wyróżnia się elegancją, która będąc jednocześnie zgodna z dworską etykietą, zawsze zostaje podkreślona modnym elementem. Lato hiszpańska rodzina królewska spędza na wakacjach na Majorce, gdzie podczas zwiedzania ogrodów w Bunyoli hiszpańska królowa razem z córkami zaprezentowały się w letnich, lecz niezwykle szykownych stylizacjach, których wspólnym elementem były najmodniejsze buty.

Królowa Letycja z córkami Eleonorą i Zofią w espadrylach

Podczas wspólnego zwiedzania malowniczych ogrodów Jardines de Alfabia na Majorce królowa Letycja widziana była w intensywnie różowej, zwiewnej sukience z cienkim paskiem i dekoltem w kształcie litery V. Zestawiła ją z torbą koszem oraz białymi espadrylami na płaskiej podeszwie i z delikatnym wiązaniem przy kostce, które stanowią odejście od jej ulubionej wersji na koturnie. Całość jej stylizacji dopełniły włosy ułożone w subtelne loki, wśród których widoczne były siwe pasma.

Królowa Letycja z córkami Eleonorą i Zofią w espadrylach (Fot. Getty Images)

Córki Letycji poszły w ślady mamy i również zdecydowały się na modne obuwie, lecz w wersji na koturnie. Księżniczka Asturii, Eleonora, postawiła na biały wiązany model, który zestawiła z zieloną zapinaną sukienką sięgającą za kolano i zwiewnymi rękawkami. Zofia wybrała z kolei czarne buty oraz białą krótką sukienkę z wzorem w stylu boho.

Espadryle na koturnie: ulubiony model butów hiszpańskiej królowej

Swój niezwykle elegancki i dopracowany styl królowa Letycja urozmaica modnym obuwiem, jakim często są espadryle. Model, który w tym sezonie cieszy się dużą popularnością wśród gwiazd, jest dostępny w wielu wersjach, jednak Letycja najczęściej pozostaje wierna espadrylom na koturnie. W takim wydaniu mieliśmy okazję podziwiać ją podczas wizyty w Residencia de Estudiantes, gdzie hiszpańska królowa zestawiła modne obuwie z dzianinowym topem bez rękawów i białymi spodniami o prostych nogawkach, podczas audiencji w Madrycie, gdzie połączyła je z bluzką ukraińskiej marki Etnodim w stylu boho, a także na bierzmowaniu swojej córki Zofii, gdzie w wielkim stylu pojawiła się w eleganckiej różowej bluzce ze zwiewnymi rękawami i spodniami z wysokim stanem.

Julia Goljan
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja do noszenia espadryli przekonała nie tylko córki, ale i męża, króla Filipa
Proszę czekać..
Zamknij